Ozdoby

Dekorowanie sali weselnej spędza pannom młodym sen z powiek. Często zastanawiają się, jak udekorować salę, by podobała się zarówno im, jak i gościom. Na rynku dostępne są tak różne dekoracje, że trudno zdecydować, które wybrać. Dobrym pomysłem są ozdoby papierowe. Dlaczego warto wybierać właśnie je do dekorowania sali?

Ozdoby papierowe – ekologia przede wszystkim

W sklepach z dekoracjami możemy znaleźć mnóstwo ozdób wykonanych z plastiku i innych sztucznych tworzyw. Jeśli parze młodej zależy jednak na ekologicznym podejściu do organizacji wesela, warto by postawiły na ozdoby z papieru, które łatwo poddać segregacji. Takie ozdoby można także wykorzystywać wielokrotnie. Jeśli podczas wesela nie ulegną niefortunnemu zmoczeniu, będą wyglądać idealnie i posłużą jeszcze na inne imprezy, chociażby urodziny.

Ozdoby z papieru mają jeszcze jedną zaletę – nie tłuką się i nie stanowią zagrożenia. Jeśli przez przypadek spadną ze stołu, albo ktoś zahaczy wiszące na ścianach dekoracje – nic im się nie stanie. W najgorszym przypadku mogą się podrzeć, ale nie będę stanowiły zagrożenia dla gości weselnych.

Papierowe ozdoby we wszystkich kolorach

Planując dekoracje sali weselnej, zastanawiamy się, jaki będzie motyw przewodni, np. kwiaty, albo złote akcenty. Niezależnie od tego, w jakim stylu będzie nasze wesele, możemy znaleźć ozdoby papierowe, które będą do niego pasować. Eleganckie kwiaty w pudrowo różowych odcieniach ozdobią stoły weselne. Złote liście i napisy sprawdzą się na przyjęciach weselnych, gdzie dominuje właśnie ten kolor. A coś bardziej szalonego? Można znaleźć nawet tropikalne liście. Jeśli nasze wesele jest w luźnym i żartobliwym klimacie, takie ozdoby mogą świetnie do niego pasować!

Elegancki wystrój sali weselnej

Możemy zastanawiać się, czy papierowe ozdoby są dobrym pomysłem na eleganckie przyjęcie weselne. Najważniejsze, by były dopasowane do motywu przewodniego wesela oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wybierając dekoracje z papieru musimy sprawdzić, czy zostały starannie wykonane. Jeśli zamawiamy je w sklepie internetowym, warto sprawdzić, czy podczas wysyłki są one dobrze zabezpieczane, by nie uległy zniszczeniu, np. Pognieceniu.

Papierowe dekoracje na weselnych stołach i ścianach sali mogą wyglądać naprawdę elegancko i gustownie. Warto stawiać na pudrowe odcienie dekoracji, np. róż lub złoto i srebro, które będzie wyglądać wytwornie. Jednocześnie ozdoby z papieru są znacznie tańsze niż prawdziwe złote i srebrne odpowiedniki np. obrączek na serwetki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here