Możliwości drukarni online

Drukarnia internetowa to szybka i wygodna opcja, która cieszy się coraz większym uznaniem na rynku usług poligraficznych. Zapewnia składanie zamówień o każdej porze – przez całą dobę. Dzięki niej jest możliwe zlecenie wydruku takich projektów jak plakaty, banery reklamowe, opakowania kartonowe, ulotki, zaproszenia na wesele, czy katalogi. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z domu! Kolejną zaletą są krótkie terminy realizacji. Czytaj dalej!

 1. Drukarnia online – drukowanie przez całą dobę
 2. Opakowania kartonowe – bogaty wybór formatów i wzorów
 3. Opakowania z nadrukiem
 4. Profesjonalne podejście – stwórz jakościowe zaproszenia dzięki drukarni online

Coraz większa liczba klientów indywidualnych i firm przekonuje się, jak bardzo druk online potrafi ułatwić pracę.

Drukarnia online – drukowanie przez całą dobę

Zamawianie wydruków online to niezwykle szybki i wygodny sposób realizowania zleceń. Coraz więcej agencji reklamowych korzysta z drukarni online. Wystarczy właściwie skonfigurować zamówienie, wgrać pliki, a następnie wybrać miejsce dostawy. Drukowanie online pozwala wszystko zrobić bez wstawania zza biurka, co jest sporą oszczędnością cennego czasu. Można wedle gustu i indywidualnych potrzeb zmieniać konkretne parametry zleceń (rodzaj uszlachetnień, ilość wydruków, itd.). Oprócz tego można dostosować ceny za zlecenia w dowolny sposób, bez potrzeby każdorazowego kontaktu z przedstawicielem drukarni.

Jedną z najpopularniejszych drukarni tego typu jest Drukomat (https://www.drukomat.pl/) dający możliwość drukowania online z dowolnego miejsca przez 24/7h, a to wszystko w możliwie najkrótszym czasie realizacji. Można zamówić produkty takie jak reklamowe banery czy billboardy, które z łatwością przyciągną uwagę potencjalnych klientów. W drukarni jest dostępny druk wielkoformatowy pozwalający przenieść Twoje projekty na większą skalę, np. plakaty wielkoformatowe. Jeśli szukasz dobrej reklamy na branżowe targi, skorzystaj z dostępnych w serwisie reklamowych stojaków. To jednak nie koniec – realizowane są również zamówienia na różnego rodzaju folie, które można umieścić na wielu różnych powierzchniach (podłogi, okna, samochody).

Opakowania kartonowe – bogaty wybór formatów i wzorów

Atrakcyjne opakowania są jedną z rzeczy skutecznie przyciągających uwagę klientów. Jeśli zależy Ci na sprzedaży swoich produktów oraz pokazaniu klientom, że stawiasz na nietuzinkowe rozwiązania i wysoką jakość, powinieneś zadbać o właściwą oprawę opakowań. Do wyboru jest cała gama kartonowych pudełek przyciągających uwagę potencjalnych nabywców na sklepowych półkach. Warto także zadbać, aby klienci, którzy zamówili produkty przez Internet i rozpakowujący je tuż po dostarczeniu przez kuriera byli pozytywnie zaskoczeni. Warto pamiętać, że pudełko kartonowe dla biznesu nie musi być nudnym elementem, a ciekawie wykonane pozostanie na długo w pamięci nabywców, a to pomoże w utrwaleniu pozytywnego wizerunku firmy.

Opakowania z nadrukiem

Jeżeli jesteś osobą prowadzącą e-commerce, a Twój biznes jest oparty na wysyłkach przedmiotów potrzebujących opakowań, dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług drukarni online oferującej klientom bogatą ofertę pudełek z nadrukiem w różnych konfiguracjach: fasonowe (świetnie nadają się na opakowania wysyłkowe oraz zbiorcze), opakowania produktowe i opakowania kartonowe z nadrukami. Potrzebujesz pudełek z logo albo adresem i godzinami otwarcia sklepu? Dla drukarni online pudełka z nadrukiem na zamówienie to żaden problem! Oferta obejmuje aż kilkanaście różnych rodzajów kartonowych opakowań (dodatkowo do wyboru jest kilkadziesiąt różnych formatów, by jeszcze lepiej dostosować je do danego biznesu i rodzaju sprzedawanych produktów). Takie możliwości pozwolą stworzyć ciekawe projekty i wyróżnić się na tle konkurencji!

Profesjonalne podejście – stwórz jakościowe zaproszenia dzięki drukarni online

Zaproszenie powinno zawierać datę, godzinę i miejsce, w którym odbędzie się dana impreza. Można także dodać informacje dodatkowe, np. zasady dotyczące przyjęcia, dress code, itd. Personalizowane zaproszenia na zamówienie są okazją, aby zrobić na gościach dobre wrażenie. Drukarnia online zapewnia kilkanaście rodzajów podłoża, w tym podłoża metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie i syntetyczne. Druk zaproszeń jest możliwy już od 10 sztuk. Oto kilka danych technicznych dotyczących zamówień:

 • 4 formaty (w pionie albo poziomie);
 • kreda mat 350 g lub 16 podłoży ozdobnych i syntetycznych;
 • możliwość jasnego druku na ciemnym tle lub białego poddruku;
 • zadruk 4/0, 4/4, 1/1 (biały/biały), 1/0 (biały/0), 5/5 (4+ biały/4 + biały), 5/0 (4 + biały/0)
 • 2, 4 lub 6 stron;
 • uszlachetnienie (kreda mat 350 g) – folia mat; folia (mat, soft touch) + lakier UV wybiórczy;
 • różne wzory w ramach jednego zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here