Dlaczego warto postawić na płytki w jodełkę?

0
1066

Płytki ułożone w jodełkę można określić w czterech słowach: uniwersalność, świeżość, elegancja, design. W najprostszym możliwym ujęciu są one bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych płytek. Ponadto pasują praktycznie do każdego stylu. Nadają również poszczególnym wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Dlaczego omawiane rozwiązanie jest świetnym sposobem na modne wnętrze?

Godny uwagi jest fakt, że podłoga ułożona w jodełkę została wymyślona zdecydowanie wcześniej, niż mogłoby się wydawać. Jej korzenie sięgają bowiem XVI wieku. Można zaobserwować, że projektanci i architekci coraz częściej tworzą różnego rodzaju aranżacje designerskie z ich udziałem. Jest to spowodowane przede wszystkim z tym, że podłoga ułożona w jodełkę kojarzy się z elegancją. Ponadto bardzo duża liczba producentów posiada w swojej ofercie płytki łazienkowe i ścienne w wielu teksturach, rozmiarach czy kolorach.

Czy płytki w jodełkę na ścianie będą dobrym pomysłem?

Warto wiedzieć, że modne aranżacje salonów, kuchni czy łazienek, w których zostały zastosowane płytki w jodełkę z roku n rok zaczynają coraz bardziej odchodzić od klasycznych odcieni. Można bowiem zaopatrzyć się w modele w białym czy czarnym kolorze. Należy mieć świadomość, że płytki łazienkowe w jodełkę można ułożyć zarówno w pionowych, jak i poziomych pasach. Nie można zapomnieć, że wzór w jodełkę umożliwia właścicielom ukryć ewentualne niedoskonałości ścian. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po omawiany sposób w trakcie remontu małej łazienki. Osoby, które są zainteresowane zaopatrzeniem się w wysokiej jakości płytki w jodełkę powinny zapoznać się z ofertą: https://www.banyo.pl/pl/menu/plytki-jodelka-1604.html.

Dlaczego warto zdecydować się na podłogę w jodełkę?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie największą popularnością cieszą się drewnopodobne płytki w jodełkę. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ ludziom kojarzy się wspomniane rozwiązanie drewnianymi parkietami w jodełkę angielską czy francuską. Należy zaznaczyć, że jodełki, które w pewnym stopniu imitują drewno pozwalają użytkownikom na połączenie urody i estetyki drewna z ogromną odpornością na wilgoć oraz wytrzymałością. We wzór jodełki można bez większego problemu ułożyć praktycznie wszystkie płytki drewnopodobne o prostokątnym kształcie. Osoby zainteresowane mogą postawić na jeden odcień drewna lub podjąć decyzję o połączeniu ze sobą kilku kolorów. Dzięki temu możliwe będzie stworzenie niepowtarzalnej kompozycji. Rekomendowane jest jednak zadbani o to, by płytki pochodziły od jednego producenta, a także z tej samej kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here