Pomoc dla osób borykających się z łysieniem

Problem utraty włosów dotyka zarówno kobiet jak i mężczyzn. W  wielu przypadkach to zjawisko przyczynia się do braku akceptacji własnego wyglądu, co z kolei ma wpływ zmniejszenie odczuwanego komfortu życia. Obecnie nie musimy poprzestawać na istniejącym stanie rzeczy – współczesne rozwiązania dają możliwość poprawy kondycji włosów i powrotu do normalności. Warto wiedzieć, z jakich metod możemy w takiej sytuacji skorzystać.

Włosy jako wizytówka człowieka

Kiedy włosy przestają wyglądać tak pięknie, jak dawniej, mogą pojawić się na ich punkcie kompleksy. Przyczyn może być wiele i zazwyczaj nie mamy na nie wpływu. Przy tym to naturalne, że chcemy dbać o swój wygląd i czuć się w swoim ciele jak najlepiej, bo to przekłada się na nasze samopoczucie i radość z życia. 

Wielu zatem będzie zdeterminowanych do podjęcia działań, które przywrócą włosom dawną urodę, a nam – co nawet ważniejsze – komfort psychiczny.

Wizyta u trychologa

Najlepszym sposobem na poprawę wyglądu włosów, zwłaszcza na pierwszych etapach ich przerzedzania czy łysienia, jest wizyta u lekarza dermatologa lub specjalisty trychologa, którzy oprócz ustalenia przyczyn sytuacji, mogą zaproponować różnorodne rozwiązania. W pierwszej kolejności może zalecić specjalistyczne zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne, które będą stymulowały włosy do odrostu. To ważne, aby nie pomijać wizyty u lekarza! Zanim zaczniemy stosować remedia, trzeba ustalić przyczyny problemu.

Niestety, czasami mimo wielu starań i podjętych prób, zabiegi czy terapie farmakologiczne nie pomagają, zwłaszcza, jeśli utrata włosów ma charakter genetyczny czy hormonalny. W takim przypadku czasami jedynym rozwiązaniem mogą być metody estetyczne tzw. niechirurgiczne uzupełnienia włosów, polegające na zatuszowaniu ubytków w sposób bezinwazyjny, dyskretny i komfortowy.  Jak jednak znaleźć metodę, która rzeczywiście będzie wyglądała naturalnie i spełni nasze oczekiwania?

System włosów –  dobrany do indywidualnych potrzeb

Wybór odpowiedniej metody zatuszowania problemu rzadkich włosów wymaga pomocy specjalisty. Koniecznie opisz swój przypadek w czasie indywidualnej konsultacji ekspertowi z doświadczeniem, który dobierze nowoczesny system do Twoich potrzeb. To on doradzi Ci najlepsza metodę aplikacji, wielkość systemu, gęstość i jego długość – wszystko, aby efekt końcowy był maksymalnie naturalny, a włosy dodatkowe doskonale integrowały się z Twoimi własnymi. Na takim spotkaniu dowiesz się też, jak wygląda późniejsze funkcjonowanie w “nowych włosach”, aby móc podjąć świadomą decyzję i ustalić czy to metoda dla Ciebie. Zdecydowanie polecamy profesjonalne konsultacje, które umożliwiają dobór rozwiązania w komfortowych empatycznych warunkach. W Warszawi mieści się wiodący salon Hair Majesty Studio, oferujący właśnie takie usługi. Dzięki przeprowadzeniu dogłębnej analizy i w pełni zindywidualizowanych konsultacji, znajdziesz tu pomoc w wybraniu najbardziej odpowiedniego rozwiązania problemu utraty włosów czy zdiagnozowanego łysienia.

Rozwiązanie z włosów naturalnych – peruki Warszawa

Specjaliści z Hair Majesty Studio w szczególności polecają swoim Klientom systemy częściowe i peruki z włosów naturalnych. Wśród nich najbardziej ceniona w Polsce odmiana to włosy słowiańskie dziewicze, które odznaczają się nad wyraz przyjemną fakturą i wyglądem, co sprawia, że dają najbardziej naturalne efekty. Dzięki temu mogą idealnie zatuszować przerzedzenia lub nawet zaawansowane stadia łysienia  zapewniając nienaganny wygląd zarówno paniom jak i panom.

Dlaczego warto wybrać włosy dziewicze? Dlatego, że nigdy wcześniej nie były farbowane i są w doskonałym stanie, co zapewnia im naturalny blask oraz nawilżenie. Dzięki odpowiedniemu ścięciu zachowują odpowiedni  kierunek łusek, co jeszcze bardziej wpływa na łatwość ich układania i prostotę pielęgnacji  Są flagowym produktem studia Hair Majesty i bez wątpienia najlepiej sprawdzą się dla osób, którym zależy na najwyższej jakości.

Co więcej, rozwiązania (systemy, peruki, tresy, toppery, tupety)  oferowane przez to renomowane studio tworzone są z myślą o jak największym komforcie każdego użytkownika. Dlatego konstruowane  są na bazach dopasowanych do karnacji użytkownika,  o cielistym kolorze, który jeszcze bardziej zbliża wygląd systemu czy peruki do naturalnych włosów wyrastających z głowy. Niezależnie od wybranej metody działania, rozwiązanie daje stabilność, a w rezultacie swobodę uprawiania sportów, podróżowania i bycia w pełni aktywnym. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here