Zestawy klocków na każdą kieszeń!

0
245

Zestawy LEGO są dostosowane do potrzeb i możliwości każdej osoby. Możemy znaleźć klocki LEGO, które zakupimy już za mniej niż 50 zł. Są to nie tylko modele do układania, ale także dodatki do budowania. Takie tanie zabawki z serii LEGO będą świetnym prezentem dla początkującego fana klocków, ale przede wszystkim będą sprawiały dużo radości. Zobacz, jakie są zalety małych, tanich zestawów i co można z nich wyczarować.

Tanie zabawki dla dzieci i dorosłych

Fanów lego spotkać można w każdym wieku. Maluchy uwielbiają układać figurki, modele robotów albo samochodów. Dorośli chętnie sięgają po większe zestawy, aby układać rozbudowane modele.

Tanie LEGO może jednak spełnić oczekiwania obu grup. Szczególnie jeśli jesteś kolekcjonerem klocków albo masz wielkiego fana LEGO w domu.

Zestawy LEGO w atrakcyjnych cenach

Układanie klocków lego pozwala rozwijać zdolności manualne u osób w każdym wieku. Mogą nawet być elementem rehabilitacji po niektórych urazach, szczególnie neurologicznych. Mnóstwo dzieci i dorosłych odnajdzie w klockach LEGO sporo zabawy i sposób na rodzinne spędzanie wolnego czasu, z dala od ekranów komputera.

Małe, tanie zestawy można układać także na zewnątrz – dzięki małej ilości elementów nic się nie pogubi.

Kiedy warto sięgać po tanie klocki LEGO?

Tanie klocki LEGO będą odpowiednie dla osób w każdym wieku i bez względu na poziom zaawansowania, jeśli chodzi o zabawę klockami. Nie tylko dlatego, że zwykle są drobne i nie zawierają wielu elementów, ale także dlatego, że często są to po prostu figurki ulubionych postaci z bajek, filmów czy modele samochodów.

Po tanie zestawy LEGO warto sięgać także wtedy, jeśli chcesz sprezentować klocki osobie, która dopiero zaczyna przygodę z układaniem modeli lub nigdy tego nie robiła. W ten sposób sprawdzisz, czy taka forma rozrywki się jej spodoba – wówczas później możesz pokusić się o droższe zestawy.

Możesz także dodać coś tańszego jako dodatek do głównego prezentu. Wszystko zależy od okazji, preferencji osoby obdarowywanej oraz Twoich możliwości finansowych.

LEGO jak z bajki

Zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają bajki i chętnie do nich wracają. Szczególnie do tych, które wywołują pozytywne emocje i ciepłe wspomnienia. Sięgnij więc po figurkę Kaczora Donalda, Kaczkę Daisy czy Buzza Astrala. Znajdziesz tu też inspiracje współczesną popkulturą, np. dziedziniec zamku Elsy lub Anny z “Krainy Lodu”. Figurki zawierają od 100 do 200 elementów i są niezwykle łatwe w ułożeniu. Jednocześnie dostarczają mnóstwa zabawy.

Klocki LEGO z ulubionych filmów

A jeśli jesteś fanem filmów lub masz kogoś takiego przy sobie, zaproś do swojego domu ulubionych bohaterów Twoich lub Twojego dziecka. Wśród tanich zestawów znajdziesz mechaniczne zbroje superbohaterów, takich jak Czarna Pantera, Iron Man czy Volverine’a.

Jeśli zaś chcesz się przenieść do odległej galaktyki, sięgnij po statek Sokół Millenium lub Brzeszczota.

Tanie zabawki dla dzieci: pojazdy z klocków

Tanie zestawy klocków to przede wszystkim pojedyncze modele. Najwięcej jest tu wszelakich pojazdów, takich jak motocykle czy samochody. Znajdziesz tu wyścigówki, auta sportowe, a także radiowozy.

Możesz sięgnąć także po samoloty wyścigowe i myśliwce.

Wiejskie życie w LEGO

A jeśli interesuje Cię życie na wsi, masz całkiem spory wybór koparek, traktorów, a także modele zwierząt gospodarczych. Możesz stworzyć też własny kurnik razem z kurczakami i jajkami!

Takie zestawy służą nie tylko do zabawy, ale także do nauki. Możesz dzięki nim tłumaczyć dziecku różne mechanizmy (nie wiadomo, co było pierwsze, ale na pewno warto wiedzieć, że jajko bierze się od kury), a także ćwiczyć z nim rozpoznawanie zwierzątek.

Klocki LEGO: Co daje ich układanie?

Tanie zabawki mogą dawać tyle samo frajdy, co te drogie. W przypadku klocków budżetowe wersje rzeczywiście nie są aż tak rozbudowane i nie zawierają tylu elementów, co droższe zestawy. Mimo to są świetną rozrywką nie tylko dla fanów LEGO, ale także dla całych rodzin.

Układanie klocków, dopasowywanie do siebie elementów i tworzenie ciekawych modeli niezwykłe rozwija kreatywność u dzieci i wspiera zdolności manualne. Dzięki temu budzi się ich artystyczna dusza, która może owocować w dorosłym życiu.

Tanie zabawki dla dzieci mogą być także dobrym sposobem na rozładowanie napięć w przypadku dorosłych. Fani klocków na pewno docenią fakt, iż budowanie modeli uspokaja i kształtuje sztukę uważności. Dzięki temu możliwy jest relaks po ciężkim dniu w szkole czy pracy.

Tanie zabawki dla dzieci – dodatki do LEGO

Wśród tanich zestawów LEGO możesz znaleźć także dodatki do układania klocków. Sięgnij na przykład po płytki konstrukcyjne w kilku kolorach, aby gotowe figurki i modele trzymały się stabilnie i dobrze prezentowały na półce.

Wybierz więc coś dla siebie lub obdaruj ukochanego malucha świetnym prezentem, który uczy, bawi, rozwija kreatywność i pozwala odciąć się na chwilę od wszędobylskiej elektroniki. Wyłącz komputer i spędźcie razem trochę czasu. Układanie klocków może być naprawdę wciągające.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here