Zestawy do hybryd

Coraz popularniejsze staje się wykonywanie manicure hybrydowego w domu. Jest to bardzo prosty zabieg, który wymaga tylko odpowiedniego przygotowania i staranności. Zamiast zastanawiać się, czy wszystko zakupiłaś, najlepiej przejrzeć dostępne na rynku zestawy do hybryd. W takim zestawie znajdziemy wszystko, co jest potrzebne na początek do przygotowania idealnej hybrydy. Jednocześnie nie musimy martwić się, czy na pewno mamy wszystko, a koszt takiego zestawu jest dużo korzystniejszy, aniżeli kupowanie wszystkiego oddzielnie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Co powinny zawierać zestawy do hybryd?

Zestaw do hybryd to świetne rozwiązanie dla początkujących miłośniczek manicure hybrydowego w domu. Zestawy do hybryd dostępne na rynku są wyposażone w większość potrzebnych narzędzi i lakierów. Na co zwrócić szczególną uwagę:

  • lampa uv/led,
  • lakiery hybrydowe (na początek może to być jeden kolor),
  • baza/ top hybrydowy,
  • waciki bezpyłowe,
  • pilnik,
  • nail cleaner,
  • zmywacz do hybryd lub aceton,
  • bloczek polerski,
  • patyczek do usuwania skórek lub radełko,
  • opcjonalnie, naklejki do przedłużania z żelem do przedłużania.

Od czego zacząć i ile to kosztuje?

Zestawy do hybryd zawierają z reguły podstawę, do tego co potencjalnie możesz robić, umiejąc wykonać manicure hybrydowy. Z czasem możesz dokupić sobie szerszą gamę lakierów, czy frezarkę do paznokci. Ważne jest to, aby zwrócić uwagę na moc lampy, ponieważ im mocniejsza, tym krócej będzie trwało wykonanie hybrydy. Wystarczające lampy mają już około 36 W. Na początek, skup się na nauczeniu się, jak prawidłowo przygotować płytkę oraz nałożyć lakier. Świetnym dopełnieniem takiego zestawu do robienia hybryd, będzie dokupienie drugiego, do ściągania hybrydy. Prawidłowe ściągnięcie lakieru hybrydowego gwarantuje zdrową płytkę, a tym samym kolejny, trwały manicure. Co jakiś czas warto również skorzystać z zestawu pielęgnacyjnego, który zadba o naszą płytkę paznokcia i skórki, zmęczone ciągłą stylizacją.

Dobry zestaw do hybryd kosztuje już około 130 zł, natomiast dodatkowe zestawy to koszt nieprzekraczający 40 zł. Jeżeli jednak zależy ci na szerszym wyborze kolorów lakierów, możesz oddzielnie dokupić ulubione odcienie i już od początku szaleć z kolorem. Świetnym rozwiązaniem są również różnego rodzaju pyłki, czy naklejki na paznokcie, które z łatwością, nałożysz na hybrydę. Dzięki temu nie musisz spędzać godzin, ucząc się zdobień – po prostu nakleisz ulubiony wzór i nałożysz na niego top. Dzięki temu szybko i łatwo będziesz mogła cieszyć się wymarzonym manicurem hybrydowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here