serwetki

Podczas każdej ważnej uroczystości wystrój stołu i jego finalny wygląd stanowi bardzo ważny aspekt. Większość osób spędza przy nim większość czasu podczas różnych okoliczności rodzinnych czy firmowych. Coraz częściej wydarzenia takie jak ślub, komunia, osiemnaste urodziny, roczek czy chrzest obchodzone są hucznie i zaprasza się sporą część rodziny. Każdy pragnie aby po wyprawionej imprezie pozostało mile wspomnie i zachwyt wśród przybyłych gości. Jak udekorować stół , aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających gości? Jak dodać mu elegancji i szyku?

Charakterystyka

Serwetki flizelinowe, takie jak np. https://szkloidekoracje.pl/pl/c/SERWETKI-FLIZELINOWE/417  do złudzenia przypominają tkaninę materiałową. W odróżnieniu od serwetek papierowych prezentują się niezwykle gustownie i elegancko. Ich standardowa wielkość to 40cm x 40cm. Serwetki te są sztywne, dzięki czemu idealnie tworzy się z nich różne figury, kształty i dekoracje w zależności od charakteru imprezy.

Jakość

Serwetka flizelinowa w porównaniu do serwetki papierowej prezentuje wyjątkową jakość. Papierowe dekoracje stołu mają tendencję do szybkiej utraty estetycznego wyglądu. Wystarczy przetarcie rąk, a nawet mocniejszej ściśnięcie , a papierowa serwatka zaczyna szpecić dekoracje całego stołu. Serwetki flizelinowe to idealne rozwiązanie. Ich trwałość jest bardzo wysoka, świetnie prezentują się nawet przez cały czas trwania imprezy.

Rodzaje

Serwetkę flizelinową można dobrać wedle indywidualnych potrzeb i preferencji. Produkowane są w różnorodnych kolorach, dzięki czemu będą idealnie wpasowywać się do każdej aranżacji naszego stroju. Czerń, czerwień, perła, butelkowa zieleń a może perła?  Styl, klimat i charakter tworzą szczegóły. Aby efekt końcowy był dla nas zadowalający, dużo uwagi trzeba poświęcić na detale. Serwetka flizelinowa to szczegół, który przykuje uwagę najbardziej wymagających gości.

Cena

Serwetka flizelinowa jest niewiele droższa od zwyczajnej, papierowej. Jednak jej cena jest adekwatna do oferowanej jakości. Wiele restauracji czy klubów coraz częściej rezygnuje z papierowych serwet. Wybór serwetki flizelinowej nie stanowi o wiele wyższego kosztu, a dodaje do aranżacji wnętrz niesamowitego luksusu.

Wybór dekoracji stołów to kwestia indywidualna każdego organizatora przyjęcia czy imprezy. Ile osób, tyle gustów i preferencji. Warto jednak spróbować przygody z serwetkami flizelinowymi. Wystarczy zapoznać się z opiniami innych użytkowników, aby utwierdzić się w słuszności podejmowanej decyzji dotyczącej naszej dekoracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here