sok

Posiadanie dobrej jakości sprzętu do nie wszystko. Aby móc w pełni cieszyć się z wyciskarki warto zainwestować w dodatkowe akcesorium na dostępne na stronie internetowej Hurom. Wygodna deska do krojenia, czy nożyk z pewnością usprawni proces przygotowania soku. Ponadto Hurom oferuje również blender marki własnej, który przyda się do robienia koktajli, czy piękny czajnik.

Blender i czajnik z zaparzaczem

Hurom poza wysoce profesjonalnymi wyciskarkami w swojej ofercie ma również inny mniejszy sprzęt AGD, który również urzeka nowoczesnym stylem i wysoką jakością. Blendery kielichowe oraz sportowe, które znajdziemy na stronie takie jak model  Tribest PB 350 XL pozwolą na przygotowanie smacznych zup krem, czy koktajli z zachowaniem wszelkich wartości odżywczych warzyw i owoców. Dodatkowo po smacznym posiłku warto wypić szklankę zdrowej, pełnej antyoksydantów zielonej herbaty. W przypadku napoju z azji oraz jego innych odmian ważna jest temperatura parzenia. Dobrana właściwie pozwoli zachować walory smakowe i zdrowotne herbaty. Z pomocą przychodzi nowoczesny czajnik Hurom z regulacją temperatury i funkcją zaparzania herbaty. Wszystkie te produkty znajdziemy na https://hurom.pl/ .

Akcesoria do kuchni i wyciskarek

Pojemniki na sok, które pozwolą nam zabrać swój ulubiony napój na spacer, czy do pracy to wbrew pozorom nie lada wyzwanie. Wiele produktów tego typu w sklepach po kilku użyciach nie nadaje się do użytku, przecieka lub nie wygląda atrakcyjnie. W sklepie internetowym Hurom znajdziemy wiele dobrej jakości kubków, pojemników i bidonów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również zostały zrobione z solidnych materiałów, dlatego z powodzeniem możemy zabrać dowolny napój wszędzie tam, gdzie chcemy. W ofercie są również deski do krojenia i nożyki, które pomogą w przygotowaniu soku, przy czym dzięki designowi i ekologicznym materiałom staną się również ozdobą w kuchni.

Środki czystości oraz książki

Miłośnicy słowa pisanego z pewnością znajdą coś dla siebie. Hurom w ofercie posiada liczne książki z przepisami na zdrowe diety, soki i smoothie, które z łatwością przyrządzimy w domu. Ponadto znajdziemy lubiane przez wielu sterylizatory Lock&Lock, które pozwolą nam na wyczyszczenie i oczyszczenie z zarazków naszych szczoteczek. To bardzo ważne, ponieważ kwasy z owoców mogą uszkadzać szkliwo, dlatego należy każdorazowo dbać o higienę jamy ustnej.

A skoro i higienie mowa to na Hurom znajdziemy również serię naturalnych płynów do mycia warzyw i owoców Veggi Wash, które zapewnią nam bezpieczeństwo spożywania ulubionych jabłek, buraków i nie tylko. Obecnie wiele warzyw i owoców jest pryskana szkodliwymi substancjami, a także osiadają na niej liczne bakterie, pasożyty i wirusy, aby uniknąć problemów żołądkowych, warto umyć wcześniej produkty sprawdzonym środkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here