kolekcja pościelowa

To, czy się wyśpimy w danym łóżku, zależy wielu czynników. Wiadomo, duże znaczenie ma jego konstrukcja, marka materaca, stan poduszki i kołdry. Niestety wiele osób zapomina o drobniejszych elementach wystroju łóżka. Chodzi o poszewki oraz prześcieradło. Bardzo ważna jest zarówno jakość tych produktów, jak również ich wygląd.

Duży wybór w przystępnej cenie

Każdy użytkownik łóżka może mieć inne wymagania co do jego wystroju. Podczas snu jednym jest zbyt ciepło, innym zbyt zimno. Dlatego tak ważny jest dobór materiału, z którego wykonano pościel. Bogatą ofertę wszystkich produktów potrzebnych do wyposażenia łóżka proponuje sklep Nyks.pl.

Katalog dostępnych artykułów robi wrażenie. W sprzedaży są kołdry, poduszki, pościel, prześcieradła, ręczniki, ochraniacze na materac, pokrowce. Co istotne, wszystkie wyroby powstają w Polsce i są szyte z materiałów pochodzących od polskich renomowanych firm. Firma posiada nowoczesny park technologiczny, który umożliwia między innymi precyzyjny wykrój tkaniny. Dzięki temu pościel posiada dokładnie takie wymiary, jakie określono w jej opisie.

W ofercie firmy znajdują się produkty, które sprawdzają się w użytkowaniu w prywatnych domach oraz podczas pracy takich profesjonalistów jak na przykład kosmetyczki lub masażyści. Wszystkie przedmioty są najwyższej jakości, posiadają stosowne certyfikaty tekstylne oraz dobre ceny.

Poszewki na kołdrę i poduszki dla całej rodziny

Bielizna pościelowa może znacząco wpłynąć na komfort spania oraz wygląd sypialni, pokoju dziecięcego lub gościnnego. Warto zatem maksymalnie dopasować konkretne modele do swoich potrzeb. Nie zamykajmy się na jakiś konkretny produkt. Warto eksperymentować.

W sprzedaży znaleźć można różne rodzaje tkanin pościelowych. Z całą pewnością godne polecenia są: bawełna, kora, satyna oraz flanela. Pościel bawełniana jest niezwykle delikatna i przewiewna, ale także wytrzymała. Jest szczególnie polecana do łóżeczek dziecięcych. Pościel z kory także jest miła w dotyku i zapewnia dobry sen. Wyróżnia się jednak tym, że ma wklęsło-wypukłą fakturę. Nie gniecie się i jest uniwersalna.

Pościel satynowa kojarzy się z luksusem, jest błyszcząca i wygląda elegancko. Może być używana przez cały rok. Jednak ze względu na właściwości chłodzące satyny, niektóre osoby decydują się jej używać w miesiącach letnich, a na zimę wybierają pościel flanelową. Pościel z flaneli charakteryzuje się dobrą termoizolacją oraz dużą trwałością nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wygodne i estetyczne prześcieradła

Prześcieradło to bardzo ważny element wyposażenia łóżka. Tak samo jak w przypadku poszewek, można wymienić kilka najbardziej popularnych odmian tych produktów:

  • prześcieradło bawełniane,
  • prześcieradło jersey,
  • prześcieradło flanelowe,
  • prześcieradło frotte,
  • prześcieradło z kory,
  • prześcieradło satynowe,
  • prześcieradło nieprzemakalne.

Sklep Nyks.pl oferuje prześcieradła, które nie kurczą się i nie przedzierają. Wyroby są odporne na ścieranie i miękkie w dotyku. Dostępne są różne wymiary prześcieradeł, w tym produkty z gumką lub bez gumki. Szczególnie dużą popularnością cieszy się prześcieradło frotte z gumką.

Uwagę zwraca także bogata gama kolorystyczna tych artykułów. W opcji są kolory mniej lub bardziej intensywne. Bez względu jednak, na jaką barwę się zdecydujemy, kolor pozostaje trwały przez długi czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here