Corsan

Higiena, która idzie w parze z niebywałym relaksem i przyjemnością użytkowania. Wanny Corsan, gdyż o nich mowa, oferują znacznie więcej możliwości niż tradycyjny prysznic. Zwiększają bowiem komfort codziennej kąpieli, przez co polecane są wszystkim osobom znajdującym ukojenie w górze piany.

Najpopularniejsze typy wanien

W sklepie Corsan dostępne są wanny o różnej wielkości i stylistyce. Niemniej jednak, możemy wyróżnić ich trzy typy. Pierwszym są oczywiście modele narożne, które znajdują największe grono zwolenników wśród posiadaczy małych łazienek. Jako, że można je umieścić w rogu pomieszczenia, nie zajmują zbyt wiele miejsca – w przeciwieństwie do prostych, klasycznych modeli. Co więcej, wanny narożne oferują również większą wygodę użytkowania. W ofercie Corsan, największym uznaniem cieszą się modele Intero – z półką po prawej bądź lewej stronie.

Całkowitym przeciwieństwem wanien narożnych są modele wolnostojące, które ustawia się w centralnej części pomieszczenia. Z uwagi na specyficzne umiejscowienie, polecane w sposób szczególny do dużych i przestronnych łazienek. Wśród najchętniej kupowanych można zaliczyć wanny Corsan Okama, Olvena czy Reno.

Alternatywą dla modeli narożnych i wolnostojących są te z montażem przeznaczonym blisko ściany. Ich największym atutem jest fakt, że pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń – zwłaszcza w małych przestrzeniach. Co więcej, przykuwają wzrok pięknym i starannie dopracowanym designem, który znajduje zastosowanie zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeniach. Wśród modeli Corsan, największą popularnością cieszą się modele Iseo oraz Mono.

Z czego są wykonane?

Wanny Corsan produkowane są z trwałego i zarazem niezwykle estetycznego akrylu Premium, który doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrzarskim. Charakteryzują się szeregiem zalet, dzięki czemu zjednują sympatię wielu zadowolonych użytkowników. Do największych atutów można zaliczyć niską stratę ciepła, co wiąże się z umiejętnością dłuższego utrzymania ciepła oraz wysokim poziomem izolacji akustycznej, który chroni przed efektem pudła dźwiękowego przy każdym, nawet najmniejszym ruchu. Akrylowe wanny Corsan są lekkie i trwałe, przez co stanowią skuteczną alternatywę dla stalowych modeli emaliowanych. Co więcej, wszystkie wanny wyposażone są w stelaż – z możliwością wypoziomowania, na wypadek gdyby posadzka była nierówna.

Idealny wymiar wanny?

Tak naprawdę, wybór rozmiaru wanny zależy od wielu czynników, np. metrażu pomieszczenia czy budowy ciała jej użytkownika. W ofercie Corsan znaleźć można modele w owalnym, prostokątnym i narożnym kształcie, o długości 150 cm, 160 cm i 170 cm, które okażą się idealne zarówno dla wysokich osób, jak i tych, które podczas kąpieli w wannie preferują pozycję leżącą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here