Stroje na Halloween dla kobiet i mężczyzn – jakie wybrać?

0
4276

Upiorna wampirzyca? Przerażająca wiedźma? A może uwodzicielska diablica? Stroje na Halloween zaskakują nie tylko różnorodnością, ale przede wszystkim pomysłowością i uniwersalnością. Z łatwością bowiem idealne przebranie na halloweenowy wieczór znajdą  dla siebie zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki temu – świetna zabawa gwarantowana!

Czy trzeba kupować?

Strój na Halloween można oczywiście wykonać samodzielnie w domu. Jednak, spójrzmy prawdzie w oczy. Kto dziś ma czas na własnoręczne szycie, skoro asortyment sklepów z dekoracjami okolicznościowymi obfituje w tak bogaty wachlarz produktów – i to w bardzo przystępnych cenach. Samodzielne kombinowanie przebrania na imprezę halloweenową pochłania zatem nie tylko mnóstwo czasu (i to jeszcze niewiadomo z jakim efektem), ale również pieniędzy. Materiały, nici, dodatki – wszystko to trzeba kupić. Czy zatem jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać?

Stroje na Halloween dla niej…

Jakie propozycje damskich przebrań oferują producenci? Wybór, jak się okazuje, jest bardzo szeroki. Oczywistym pozostaje fakt, że największą popularnością cieszą się stroje inspirowane bohaterami z filmów grozy i horrorów. Diablice, czarownice czy przeraźliwe wampirzyce królują wśród kobiecych strojów na Halloween. Czy to jedyne opcje? Czy tylko straszne i przerażające postacie mogą dzierżyć ster podczas jedynego takiego wieczoru w roku? Jak się okazuje, nie. Kostium na Halloween może przyjmować rozmaite postacie. I choć niekwestionowanym liderem wśród kobiecych przebrań są mroczne postacie z filmów, to jednak nie stanowią one jedynej propozycji. Równie dobrze można przebrać się za dynię, nierozerwalnie związaną z halloweenową tradycją czy inny, niemniej kreatywny strój, nawiązujący do tegoż święta.

… i dla niego

Męskie stroje na Halloween również mogą przyprawić o dreszcz emocji. Każdy, kto myśli, że producenci przebrań okolicznościowych zapomnieli o panach, jest w poważnym błędzie. Tak, jak w przypadku kobiet, tak i tym razem, inspirację można zaczerpnąć z horrorów i filmów grozy. Któż bowiem chciałby na swojej drodze spotkać strasznego zombie, mrocznego czarnoksiężnika czy żądnego krwi wampira. Męskie stroje na Halloween nawiązują również do ulubionych filmów i gier. Przykładem może być kostium jokera czy Lorda Voldemorta, choć to nie jedyne propozycje, z jakich mogą skorzystać panowie. Jeśli poszukujesz wyjątkowych strojów na Halloween, nasza rekomendacja to Wypożyczalnia Strojów Kraków, gdzie czeka na Ciebie bogaty wybór kostiumów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dopasowanych do każdego gustu i tematyki.

Pamiętajmy o dekoracjach!

Trudno o udaną imprezę, jeśli zabraknie na niej tematycznych dekoracji. I nie chodzi wyłącznie o przebranie na Halloween, ale również porozmieszczane po całym domu ozdoby. Mowa oczywiście o balonach, girlandach, lampionach, a także banerach z napisami czy wiszących dekoracjach z pajęczynami, kościotrupami i nietoperzami, które podkreślą upiorny nastrój imprezy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here