Portfele damskie we wzory kwiatowe i motyle. Hit czy kit? Nasza subiektywna opinia

0
3155

Motywy zwierzęce do mody powracają, co kilka sezonów. Ciekawe jest to, że kiedy nie ma ich w zestawieniu światowych trendów, automatycznie kojarzone są z kiczem. Kiedy tylko wejdą na wybiegi, wszystkie kobiety zaczynają chodzić w ubraniach w cętki. Czy podobnie jest z wzorami kwiatowymi, roślinnymi lub dodatkami w motyle? Te niezwykle kobiece urozmaicenia, na ubraniach i elementach garderoby pojawiają się bardzo często. Jednak czy w ich przypadku sezonowość ma znaczenie?

Otóż wydaje się nam, że niekoniecznie. W przeciwieństwie do panterki, kwiatowe motywy nie są bowiem tak rzucające się w oczy. Zazwyczaj subtelne i delikatne, wzbogacają sukienki, torebki czy portfele w bardzo wysublimowany sposób. Oczywiście są sezony, w których dodatkowo się je promuje, ale nie można powiedzieć, by poza nimi takie motywy zupełnie zanikały.

W ofercie sklepów odzieżowych, obuwniczych i galanterii skórzanej dostępne są cały czas. I cały czas znajdują się panie, które na takie właśnie elementy garderoby polują. Gdy chodzi o portfele w kwiaty, te nieco trudniej jest jednak znaleźć. Szczególnie, gdy zależy nam na modelach wykonanych ze skóry. Portfele damskie z tworzyw sztucznych, które wzbogacone są różnego rodzaju desenie częściej się produkuje.

Portfele skórzane we wzory – najlepsze modele dostępne w butikach online

Skórzane portfele damskie we wzory można znaleźć zarówno, jako modele portfeli w motyle, jak i portfeli w kwiatki czy roślinne desenie. Młodzieżowe portfele damskie są szczególnie często produkowane w ten sposób. Dedykowane nastolatkom i młodym kobietom dodatki, rzadko kiedy oferuje się w czarnej albo brązowej, innymi słowy klasycznej kolorystyce.

Portfele skórzane we wzory

Takich wzorów najlepiej jednak szukać w Internecie. Stacjonarne sklepy z galanterią skórzaną nie dość, że dostępne są wyłącznie w większych miastach, to jeszcze zazwyczaj skupiają się na tradycyjnej ofercie. Butiki online mają natomiast szerszą ofertę produktów. Cechują je również atrakcyjniejsze ceny i szybka dostawa. Wygoda takich zakupów jest nieporównywalna do klasycznych rozwiązań.

Portfele skórzane

Dlaczego akurat portfele wykonane z naturalnej skóry? To oczywiste. Takie dodatki są trwalsze, bardziej odporne na uszkodzenia i lepiej się prezentują. Raz wydane na  nie pieniądze stanowią więc inwestycje na lata. Skórzane akcesoria są w stanie służyć nam przez wiele sezonów. Produkty z tworzyw sztucznych szybko się z kolei niszczą. Takie dodatki trzeba systematycznie wymieniać. Żadna kobieta nie lubi przecież korzystać z rzeczy na których widać ślady użytkowania , rysy i zniszczenia.

Kolorowe portfele w mono wydaniu – bestseller, to oczywiście czerwony portfel

Panie, które zainteresowane są ofertą portfeli ze skóry bardzo często podkreślają jednak, że chociaż szukają „czegoś innego”, to jednak rzucające się w oczy motywy, to dla nich zbyt wiele. W ich przypadku idealne wydają się kolorowe, skórzane portfele w wersji mono, na przykład czerwone portmonetki skórzane.

Portfel

Egzemplarze w kolorze czerwonym, to zresztą najpopularniejsze wśród pań portmonetki. Czerwień kojarzy się z pewnością siebie, siłą, miłością i pasją. O ile elementy ubioru rzadziej dobiera się w takich odcieniach, o tyle drobne dodatki w takim wydaniu są chętnie kupowane. Delikatne elementy stylizacji w wyrazistych kolorach, to typowo kobiece akcenty. Oczywiście nie chodzi wyłącznie o czerwień. Równie popularne są też akcesoria niebieskie, zielone czy żółte.

Wniosek? Jeśli tylko podobają ci się kwiatowe wzory, nie musisz się ograniczać i czekać, aż takie motywy pojawią się na wybiegach mody. Subtelne, kobiece kwiatki i motylki są na tyle uniwersalne, że można korzystać z dodatków w nie wzbogaconych cały czas. Nikt nie zabroni ci przecież założyć kwiecistej sukienki, wtedy gdy masz na to ochotę. Korzystając z portfela w kwiaty na pewno nie jesteś na bakier z modą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here