sala

Niemal każda Para Młoda chce, by ich wesele było jedyne w swoim rodzaju. Czy to możliwe? Biorąc pod uwagę ilość dostępnych opcji, ciężko zaplanować wszystko w taki sposób, by było to niepowtarzalne wydarzenie. Oczywiście im bardziej wymyślne będą różne pomysły, tym trzeba liczyć się z większymi kosztami. Warto jednak je ograniczyć przy pomocy współpracy z bliskimi podczas organizacji i przystrajania sali weselnej, a także znaleźć sklep cieszący się dobrymi opiniami wśród klientów (np. sklep internetowy https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Dekoracje-na-wesele/148 ) i postawić na wysokiej jakości dekoracje. O czym należy pamiętać? Spieszymy ze znalezieniem interesujących inspiracji, które bez wątpienia będą ciekawą alternatywą dla każdej Pary Młodej.

Lekki motyw leśny

Dekoracje weselne w klimacie leśnym to połączenie trzech podstawowych kolorów – brązu, zieleni i bieli. Niewielkie akcenty błękitu również nie będą przeszkadzać, dlatego warto wykorzystać elementy dekoracyjne z wykorzystaniem tych odcieni. Różnego rodzaju bukiety kwiatowe, różnokolorowe balony przy stołach i otaczające parkiet. Jak przygotować stoły? Do bukietów doskonale będą pasować zróżnicowane liście, gałązki i wiele innych podobnych dodatków, które będą nawiązywać w sposób dosłowny do natury.

Industrialny i miejski styl sali weselnej

Masz ochotę na coś naprawdę odważnego? Może surowy styl miejski i mocno industrialny Cię zainteresują. Trzeba jednak przyznać, że osiągnięcie takiego efektu nie będzie proste, jeśli miejsce, w którym będzie odbywać się wesele, nie jest wykonane w takim stylu. Jak zatem udekorować taką salę weselną? Balony foliowe będą odpowiednią alternatywą, które będą delikatnie kontrastować z cegłą i świetnie wkomponują się różnego rodzaju instalacje. Eksperymentujcie i pamiętajcie, że w sieci czeka na Was mnóstwo fantastycznych inspiracji, które mogą okazać się niezbędne.

Klasyczny elegancki wystrój sali

Przejdźmy do bardziej bezpiecznych aranżacji, które w dalszym ciągu są chętnie wybierane przez nowożeńców. Oczywiście podczas wydarzenia nie może zabraknąć koloru bieli i złota, dlatego balony w takich odcieniach to definitywny must have sali w stylu tradycyjnym. Warto wykorzystać do tego świecące napisy w dużych rozmiarach, na tle których zdjęcia będą wyglądać oszałamiająco. Niech króluje minimalizm i subtelna szklana zastawa. Dzięki temu elegancki i luksusowy wystrój wnętrza zapewni gościom doskonały klimat do zabawy w gronie najbliższych członków rodziny lub przyjaciół.

Pamiętaj, że ślub i wesele to wydarzenie, które powinno skupiać się na Was – jeśli samodzielnie organizujecie ten dzień. Chociaż musicie pamiętać o gościach weselnych, najlepiej skupić się na własnych preferencjach i stylu dopasowanym do Waszego indywidualnego gustu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here