moda

O modzie mówimy od dziesiątek lat, a temat mimo wszystko się nie wyczerpał. Z każdym sezonem projektanci i światowej sławy designerzy pokazują nam nowe spojrzenie na modę, przedstawiają nam intrygujące trendy i ukazują jak jeszcze możemy stworzyć swój wygląd na nowo.

Czasem wydaje się nam, że wszystko w modzie zostało już odkryte i przedstawione, a jednak co sezon znajdzie się jakaś zaskakująca nowość, coś co sprawi, że znów zechcemy wyjść do sklepu aby kupić sobie wyjątkowy płaszcz, nową sukienkę czy ciekawe akcesoria.

Garnitury damskie co roku przechodzą swoistą metamorfozę, aby znów zachwycać panie na całym świecie. Kobiety dzielą się na te, które kochają swobodę oraz te, które niezależnie od okazji wybierają garnitury damskie. A przecież te dwie rzeczy absolutnie nie muszą się wykluczać. Moda damska nie musi przecież oscylować jedynie w kierunku bezkształtnych, acz wygodnych ubrań sportowych po jednej stronie i niewygodnych, ale wyglądających profesjonalnie ubrań do pracy po drugiej stronie. Można przecież połączyć ze sobą te na pozór wykluczające się skrajności.

Sezon wiosenny wprowadza do naszej szafy świeżość i powiew lekkości. W związku z tym każda kobieta pragnie na kilka miesięcy zapomnieć o ciemnych, ciężkich i grubych ubraniach na rzecz lekkich, przewiewnych i kobiecych elementów w szafie. Czy da się tę zasadę wprowadzić także wśród ubrań służbowych?

Oczywiście, że tak! Garnitury damskie na wiosnę i lato są wykonane z naturalnych i przewiewnych materiałów, takich jak satyna czy bawełna, a do tego ozdobione wesołymi emblematami. Nie bójmy się nosić wzorzystych garniturów czy kolorowych koszul. Ciepłe miesiące są właśnie po to, aby ożywić naszą smutną dotychczas szafę!

Garnitury damskie na wiosnę i lato możemy zestawiać ze sobą tworząc ciekawe zestawy- na przykład do zielonych spodni zaprasowanych na kant dodajmy różową marynarkę od innego zestawu. Taki orzeźwiający komplet na pewno spotka się z zachwytem naszych współpracowników w firmie i uznaniem osób znających się na modzie!

Moda damska nie musi być przecież nudna i przewidywalna. Jako kobiety wyzwolone i pewne siebie możemy eksperymentować ze swoją szafą i zaskakiwać nawet same siebie oryginalnymi pomysłami. Zamiast klasycznej koszuli w jednolitym odcieniu zdecydujmy się na wesoły T-shirt i ołówkową spódnicę. Dobierzmy do tego intrygujące szpilki na wysokim obcasie i torebkę na cienkim łańcuszku. Właśnie wiosną ten zestaw będzie wyglądał fantastycznie na spotkaniu biznesowym z nowym klientem. Pokażmy światu, że oprócz dużej wiedzy mamy także świetny gust i charyzmę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here