Fitmin karma dla psa

Posiadacze czworonogów doskonale wiedzą, że bezinteresowna miłość i przywiązanie jakim darzą nas psy, są najcenniejszą wartością w naszym życiu. Właśnie dlatego, tak chętnie decydujemy się na to, by zaprosić psiaka do naszej rodziny i zyskać tym samym wiernego przyjaciela na całe nasze życie. Warto jednak pamiętać o tym, że psy są od nas całkowicie zależne, więc powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, by odpowiednio o nie zadbać. Najważniejsze okazuje się odpowiednie zbilansowanie psiej diety, która wpłynie nie tylko na zdrowie, ale także na samopoczucie naszego pupila. Coraz częściej to właśnie Fitmin karma dla psa jest wybierana przez właścicieli czworonogów. Co więc ją wyróżnia?

Fitmin karma dla psa – smak, który przekona każdego psiaka

Fitmin karma dla psa to karma zaprojektowana z uwzględnieniem psich preferencji smakowych. Choć może zabrzmieć to niewiarygodnie, to każdy z czworonogów ma swoje ulubione smaki i kąski, których oczekuje on w swoim jadłospisie. Decydując się więc na Fitmin, karmę dla psa, właściciele dają sobie ogromne możliwości wyboru. Znajdą oni bowiem Fitmin karmę dla psa o smaku wołowiny, cielęciny czy nawet i jagnięciny. Co więcej, Fitmin karma dla psa produkowana jest z najwyższej jakości składników, dzięki temu będzie miała ona wyjątkowo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie naszego pupila.

Fitmin karma dla psa dopasowana do wieku pupila

Każdy z właścicieli psów zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że na poszczególnym etapie rozwoju, nasze psiaki mają inne zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze. Szczeniaczki potrzebują do sprawnego rozwoju większej ilości białka, zaś psi seniorzy wymagają witamin i minerałów. Właśnie dlatego Fitmin karma dla psa została podzielona pod względem wieku pupila. Jeśli zdecydujemy się na Fitmin karmę dla psa dla szczeniaków, wówczas zapewnimy im wystarczającą podaż białka. Z kolej wybierając Fitmin karmę dla psa z oznaczeniem “junior” lub “senior”, zadbamy o to, by dostarczyła im ona niezbędnych witamin i minerałów.

Fitmin karma dla psa to profilaktyka otyłości

Fitmin karma dla psa to również karma o niskiej kaloryczności. Wobec tego nawet jeśli nasi pupile często domagają się posiłków, nie będziemy musieli martwić się o to, że Fitmin karma dla psa doprowadzi ich do otyłości. Co więcej, jeśli nasz pupil już boryka się z nadprogramowymi kilogramami, wówczas możemy postawić na Fitmin karmę dla psa w wersji “light”. Nasyci ona naszego psiaka, a dodatkowo pomoże mu sprawnie zgubić dodatkowy tłuszczyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here