Ekspres na kapsułki Nespresso

Ekspresy kapsułkowe, zyskują coraz większą popularność. Zapewne wynika to z tego, że zajmują niewiele miejsca, a dodatkowo ich obsługa jest niezwykle prosta. Obecnie jednym z najpopularniejszych systemów kapsułkowych jest Nespresso. By zrobić kawę, wystarczy nam kapsułka, która najczęściej dedykowana jest do konkretnego systemu. Nie potrzebujemy wyjątkowych umiejętności baristycznych, by cieszyć się smakiem i aromatem ulubionej kawy.

Ekspres kapsułkowy Nespresso — prosta forma i niezwykły smak kawy

Tajemnicą ekspresów kapsułkowych, która sprawia, że są tak chętnie kupowane, jest ich prostota obsługi przy jednoczesnej wysokiej jakości powstałej kawy. W przypadku ekspresów kapsułkowych Nespresso wystarczy napełnić wodą pojemnik oraz użyć dedykowanej kapsułki. Kapsułkę wykładamy we właściwy otwór. Urządzenie zostało skonstruowane tak, by mieściło kapsułkę o wymiarach typowych dla Nespresso, dzięki temu nie musimy się martwić, że włożymy złą kapsułkę. Inna nam się po prostu nie zmieści. Następnie wybieramy interesujący nas program, naciskamy start i gotowe, mamy naszą ulubioną smaczną kawę.

Ekspres kapsułkowy działa nakuwając kapsułkę i przepuszczając przez nią wodę pod odpowiednim ciśnieniem. Cechą wyróżniającą ekspresy Nespresso jest ciśnienie o mocy 19 barów, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się perfekcyjnie zaparzoną kawą.

Do domu, biura, a nawet w podróż — ekspres Nespresso sprawdzi się w każdych warunkach

Ekspres kapsułkowy Nespresso nada się zarówno do użytku domowego, jak i w biurze. Jego obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu czas parzenia kawy jest znacznie skrócony. W zależności od producenta, w ekspresach Nespresso można zrobić intensywne espresso, klasyczną czarną kawę a dla fanów kaw mlecznych polecane są ekspresy wzbogacone o spieniacz — takim, można przygotować cappuccino i delikatne latte macchiato.

Nowością, która obecnie cieszy się ogromną popularnością, jest samochodowy ekspres do kawy na kapsułki Nespresso. Takie urządzenie pozwala nam przygotować kawę, nawet w czasie podróży w aucie. Może on być podłączony kablem do zapalniczki lub działa bezprzewodowo dzięki obecności akumulatora. Wszystko to by cieszyć się doskonałą kawą nawet w podróży. Drugim innowacyjnym produktem jest ekspres The Morning Machine na kapsułki Nespresso. Jest on przystosowany do kapsułek Specialty i ma zapisanych 10 przepisów. Dodatkowo można nim sterować przez aplikację na smartfonie.

Ekspresy kapsułkowe Nespresso mają podobny system działania. Różni ich jedynie wielkość, obecność systemu mlecznego lub pojemność zbiornika na wodę. Zaletą tego typu ekspresów jest również fakt, że za każdym razem kawa jest tak samo dobra, ponieważ ilość kawy i szczelność kapsułek pozwalają, by kawa nie traciła swojego aromatu.

Dedykowane kapsułki Nespresso

Do ekspresów kapsułkowych Nespresso istnieje szeroki wybór kapsułek, dlatego użytkownik może cieszyć się różnymi niezwykłymi mieszankami kaw, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here