płytki

Aranżacja ścian to dla wielu osób prawdziwe wyzwanie, zwłaszcza jeśli pragną uzyskać niepowtarzalne efekty. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą jednak unikalne, nowoczesne metody tworzenia elementów ozdobnych, które pozwalają na uzyskanie trójwymiarowych, atrakcyjnych form. Poznaj je bliżej i przekonaj się, czy będą także ciekawym rozwiązaniem do twojego mieszkania.

Dlaczego warto postawić na 3D?

Trójwymiarowe elementy dekoracyjne zdobywają sobie coraz większą popularność przede wszystkim ze względu na swoją niezwykłą urodę, która przykuwa spojrzenia już od pierwszej chwili. Wymykają się tradycyjnym klasyfikacjom i nie poddają opisom, które znaliśmy do tej pory. Są prawdziwym powiewem świeżości w wystrojach wnętrz, a jednocześnie nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że osobie, która się na nie decyduje, zależy na niebanalność i wysokiej jakości.

Dlatego, jeśli chcesz, aby i wnętrze twojego domu cechowało się nowoczesną aranżacją, możesz zdecydować się właśnie na nie. Na pewno nie pożałujesz, więc zajrzyj pod adres https://dunin.eu/dla-ciebie/, aby przekonać się, z jakich możesz wybierać.

Szklane płytki 3D Mazu

Szklane płytki wykonane w technologii 3D to niezwykłe projekty, łączące w sobie ponadczasowy, elegancki wygląd szkła oraz nowoczesne, dynamiczne elementy. Pełne są niebywałych kształtów, które zachwycają swoimi liniami i połączeniami kolorystycznymi. Dzięki nim na pewno przełamiesz klasyczne zasady wystroju wnętrz i stworzysz niepowtarzalne ściany w swoim domu.

Naszą uwagę zwróciły w szczególności płytki Violet Silk Board, które wyglądają jak połączenie klasycznej, gładkiej czerni z lekko pomiętym, jedwabnym materiałem w głębokim odcieniu fioletu. Ta kombinacja urzeka i sprawia, że doskonale pasują do różnorodnych aranżacji, w szczególności zawierających te dwa kolory. Będą idealnym połączeniem dla czarnych i fioletowych elementów, tworząc z nimi zestaw, który odznacza się niebywałą elegancją i dynamizmem.

Panele 3D

Kolejnym elementem wykończeniowym, który może zasłużyć sobie na twoją uwagę, są panele 3D. Są one wykonane z trwałego, odpornego i stosunkowo lekkiego materiału polystar, który doskonale nadaje się do wykańczania ścian. Wykonane z niego panele są łatwe w cięciu i montażu, a dodatkowo można je malować farbami do wnętrz. Dzięki temu, dedykując się na nie, uzyskasz nie tylko możliwość stworzenia ściany o nietypowej fakturze, ale też o dowolnym kolorze, co jeszcze bardziej ją wyróżni.

Jeśli chciałbyś w ten sposób wykończyć swoją łazienkę, również nic nie stoi na przeszkodzie. Panele 3D są bowiem wodoodporne i zmywalne, dzięki czemu para w łazience nie będzie dla nich niszcząca, a ewentualne zachlapania z łatwością usuniesz.

Ciesz się niepowtarzalnymi motywami dzięki technologiom 3D!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here