Zmywarka

Nowoczesny dom to nie tylko prosta bryła, odpowiednio skomponowany wystrój i charakterystyczne dodatki. To także pełna ergonomiczność, funkcjonalność i intuicyjne rozwiązania, za które w dużej mierze odpowiadają domowe sprzęty. Jesteś w trakcie aranżacji swojego nowoczesnego domu? Sprawdź, jakich urządzeń nie może w nim zabraknąć! 

Zmywarka – absolutny must have

Na naszej krótkiej liście nie mogło zabraknąć zmywarki. Zlew pełen brudnych naczyń kompletnie nie pasuje do niesamowicie minimalistycznej i schludnej stylistyki nowoczesnej. Zmywarka to absolutny must have w nowoczesnym domu. W innowacyjnym mieszkaniu najlepiej sprawdzi się model do zabudowy. Sprzęt ukryty za gładkim frontem szafki będzie prezentować się bardzo estetycznie i nie zaburzy prostej stylistyki wystroju. 

Jednak estetyka to nie jedyny plus zmywarki. Warto w nią zainwestować, ponieważ:

  • pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musiałbyś poświęcić na ręczne zmywanie naczyń,
  • zużywa mniej wody niż podczas ręcznego zmywania,
  • doskonale domywa bardzo brudne naczynia.

Odkurzacz automatyczny dla idealnej czystości

Zachowanie idealnie czystych podłóg przez cały czas jest praktycznie niemożliwe. Szczególnie jeśli w domu mieszkają małe dzieci lub zwierzęta. Codzienne odkurzanie to żmudne zajęcie – zwłaszcza przy dużym metrażu domu. Na szczęście współczesny rynek oferuje nam innowacyjne rozwiązanie tego problemu – specjalne roboty sprzątające! 

Największą zaletą odkurzacza automatycznego, podobnie jak w przypadku zmywarki, jest oszczędność czasu. Podczas gdy robot będzie sprzątał, Ty możesz wyjść na spacer, przygotować obiad lub zająć się innymi obowiązkami. Urządzenie sprząta precyzyjnie, nie rysuje podłóg i jest bardzo ciche. Harmonogram pracy odkurzacza ustawia się w dedykowanej aplikacji. Na rynku dostępne są również modele, które włącza się specjalnym pilotem lub fizycznymi przyciskami na obudowie.

Automatyczna suszarka do ubrań – wygoda i funkcjonalność

Ostatnim urządzeniem na naszej liście jest automatyczna suszarka do prania. Suszenie ubrań na tradycyjnej suszarce może być kłopotliwe – zwłaszcza zimą i w okresie przejściowym. Pranie nie chce schnąć, zajmuje mnóstwo miejsca w domu i wygląda nieestetycznie. Wyposażając swoje cztery kąty w suszarkę automatyczną, pozbędziesz się tego problemu! 

Suszarka automatyczna szybko i skutecznie suszy ubrania, a przy tym kompletnie ich nie niszczy. Co ciekawe, wiele ubrań po suszeniu nie wymaga prasowania, dzięki czemu zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu. Suszarka zajmuje niewiele miejsca i nie potrzebuje podłączenia do wody. Można zabudować ją elegancką szafką i dzięki temu zachować pełną estetykę we wnętrzu.

Sposób na tańsze kupowanie – kupuj online i korzystaj z cashbacku!

Sprzęty domowe bywają drogie. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, skorzystaj z oferty serwisu Zrabatowani.pl! Na platformie znajdziesz atrakcyjne kody rabatowe do wybranych sklepów. Na przykład na stronie https://zrabatowani.pl/rtv-euro-agd dostępne są aktualne promocje do sklepu EURO RTV AGD. Ponadto możesz skorzystać z atrakcyjnego cashbacku, czyli zwrotu pewnej części kwoty wydanej na zakupy. Jak to działa? Wystarczy, że klikniesz wybrany kupon, a przed dokonaniem zakupu w sklepie w odpowiednie okienko wkleisz kod rabatowy, który wcześniej został automatycznie skopiowany do schowka. Aby nie przegapić żadnych okazji, zainstaluj dedykowaną wtyczkę do używanej przeglądarki internetowej. Oprogramowanie będzie przypominać Ci o dostępnych kodach rabatowych i cashbacku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here