higiena

Higiena w toalecie jest jedną z najważniejszych kwestii, zarówno związanych z estetyką tego miejsca, jak i z poczuciem pewności oraz bezpieczeństwa, które będzie w nim towarzyszyło odwiedzającym. W publicznych toaletach poziom higieny powinien być jak najwyższy również po to, aby miejsca te nie przyczyniły się do rozwoju chorób. Jak więc można o niego zadbać?

Regularne czyszczenie i dezynfekcja powierzchni

Pierwszym sposobem utrzymania odpowiedniego poziomu higieny w toalecie jest regularne jej sprzątanie oraz dezynfekcja. Pomimo iż wydaje się to działaniem oczywistym, warto o nim wspomnieć, gdyż często w takim miejscu nie wystarczy “przetarcie zwykłym mopem z wodą”. 

Ze względu na specyfikę przestrzeni, powinna być ona regularnie sprzątana za pomocą dedykowanych w tym celu środków higienicznych o silnym działaniu. Dzięki temu pomogą one w skutecznym usuwaniu zabrudzeń oraz przyczynią się do utrzymania jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Ich odkażające właściwości zagwarantują, że łazienka pozbawiona zostanie wirusów i bakterii, a co za tym idzie, będzie przyjaźniejsza dla użytkowników.

Nie można zapominać także o regularnej dezynfekcji całego pomieszczenia za pomocą specjalnie przygotowanych w tym celu preparatów. Są one dedykowane gruntownemu sprzątaniu, podczas którego ewentualne pozostałości drobnoustrojów, których nie udało się usunąć w bieżącym czyszczeniu, zostaną na pewno zniszczone.

Nakładka na toaletę

Dla wielu osób toaleta to tak intymne i szczególne miejsce, że nawet jeśli odznacza się najwyższą czystością, jest dla nich krępująca i utrudniająca zadbanie o własne potrzeby fizjologiczne. Często są to osoby, które odczuwają ogromny stres i niechęć do korzystania z ogólnodostępnych toalet. Próba przełamania tego oporu może być dla nich bardzo trudna, dlatego, aby im to ułatwić, można zainstalować specjalne nakładki, podnoszące poziom higieny i bezpieczeństwa na jeszcze wyższy poziom.

Jednorazowe automatyczne nakładki Cleanfuture są dedykowane do wykorzystania w toaletach, w których każdego dnia pojawiają się setki klientów, pragnących skorzystać z bezpiecznego, zacisznego miejsca. Są wykonane ze specjalnej folii, która zaraz po wykorzystaniu jest odcinana i usuwana, a na jej miejscu pojawia się nowa. Dzięki temu zapewnia ona najwyższy poziom ochrony i izoluje użytkownika od wszelkich wirusów czy bakterii.

Automatyzacja wspomagająca higienę

Co równie ważne, nakładka jest w całości obsługiwana automatycznie. Oznacza to, że w żadnej chwili użytkownik nie będzie musiał dotykać toalety dłońmi, co tym bardziej zwiększa poziom higieny. Co więcej, jednorazowa folia jest natychmiast usuwana po wykorzystaniu, uniemożliwiając jej wielokrotne użycie. W efekcie, cały proces jest w pełni bezpieczny dla każdego użytkownika i sprawia, że każdy może poczuć się w toalecie swobodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here