numerologia

Numerologia to niezwykle ciekawa dziedzina z pogranicza paranauki, ezoteryki, magii i psychologii, dzięki której możemy spojrzeć na swoje życie z zupełnie nowej perspektywy. Czym dokładnie zajmuje się numerolog i co może zaoferować Ci Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Jaka jest Twoja życiowa misja według numerologii?

Choć liczby otaczają nas codziennie, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z ich ukrytych mocy. Dzięki pracy numerologów możemy wejść do tego fascynującego świata pełnego ukrytych znaczeń przypisywanych liczbom oraz energii, która z nich płynie. Fachowa wiedza z tego zakresu może okazać się pomocna w trudniejszych chwilach, a także wtedy, kiedy pragniemy dokonać zmian w dotychczasowym życiu lub poznać drzemiący w nas potencjał. Nie należy zapominać, że przypisywanie liczbom ukrytych znaczeń to nie chwilowa moda, a praktyka, która towarzyszy ludziom od najdawniejszych czasów i spotykana była na przestrzeni dziejów w najróżniejszych kręgach kulturowych. Zdecydowanie warto skorzystać z narzędzi, jakie daje wiedza numerologiczna w celu lepszego poznania siebie.

Czym dokładnie zajmuje się numerolog?

Numerolog to osoba, która opanowała wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z zakresu numerologii , a zdobyte umiejętności potrafi wykorzystać pomagając ludziom w odkryciu ich mocnych stron, słabości, a także w rozwiązywaniu bieżących problemów i konfliktów. Znajomość znaczeń kryjących się za poszczególnymi liczbami oraz ich wibracjami , a także umiejętności interpretacyjne pozwalają numerologom poprowadzić swoich klientów we właściwym dla nich kierunku i pomóc w odnalezieniu życiowej misji. Numerolodzy wykorzystują w swej sztuce m.in. umiejętność tworzenia portretu numerologicznego oraz znajomość wibracji imion i nazwisk. Jednym z miejsc, w którym możemy skorzystać z wiedzy doświadczonych numerologów jest Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska – https://szkolanumerologii.pl/.

Pasja i wiedza w jednym

Chcąc skorzystać z doświadczenia i umiejętności numerologa w celu polepszenia jakości swojego życia, warto postawić na osoby doświadczone w tej sztuce. Szkoła Numerologii by Olga N. Stępińska to niezwykłe miejsce w którym szeroka wiedza łączy się z pasją i służy odnalezieniu szczęścia oraz równowagi każdemu, kto zechce wkroczyć na numerologiczną ścieżkę. W szkole można również odbyć warsztaty i kursy numerologiczne, a także zgłębić wiedzę z zakresu czytania kronik Akaszy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here