Dopinki przedłużające i zagęszczające włosy – podstawowe informacje

0
2014

Odpowiadając na stale wzrastające zainteresowanie naszych konsumentów dopinkami, przy pomocy których można przedłużyć oraz zagęścić włosy, jak również zamaskować wszelkiej maści niedoskonałości spowodowane nadmiernym wypadaniem lub też przerzedzaniem się włosów, pragniemy w nieco pełniejszym stopniu zaznajomić ich z rzeczonym tematem.

W telegraficznym skrócie powiedzieć można, iż zabieg będący bohaterem dzisiejszego wpisu zorientowany jest na trwałe i wytrzymałe połączenie naturalnych włosów klienta z dopinkami, które to mogą powstawać zarówno na bazie syntetycznych włókien jak i prawdziwych pasemek włosowych. Zależnie od wybranej przez klienta metody, mogą one zostać przymocowane do fryzury na drodze wykorzystania wysokiej jakości taśm silikonowych, keratynowych zrzewów, klipsów, jak również mikroskopijnych ringów niemalże niewidocznych dla postronnego obserwatora.

Od czego uzależniony jest okres, przez jaki na głowie utrzymuje się efekt przedłużania lub zagęszczania fryzury? Wielu specjalistów informuje, że kluczowa jest zastosowana metoda oraz doświadczenie osoby, która podejmuje się zabiegu. Nie bez znaczenia pozostaje jednakże również jakość samych dopinek – w przypadku, gdy zdecydujemy się na nich zaoszczędzić i sięgniemy po wyroby suboptymalnej jakości, niemalże pewnym jest że zaledwie po kilku lub kilkunastu tygodniach utracą one swój wyjątkowy wygląd, sprawiając, że nasze uczesanie nie będzie się prezentować nienaturalnie. Jeżeli pragniemy, aby efekt przedłużenia włosów utrzymywał się nawet do pół roku, nie możemy zapominać o prawidłowej ich pielęgnacji po zakończeniu zabiegu, przede wszystkim poprzez stosowanie szamponów i odżywek z górnej półki, unikanie preparatów zawierających w swoim składzie etanol lub alkohol (mogą one bowiem rozpuszczać zgrzewy oraz tasiemki), a także regularne rozczesywanie ich przy pomocy szczotek lub grzebieni z szeroko rozstawionymi, miękkimi ząbkami, które to nie spowodują przemieszczania się czy też uszkadzania wykorzystanych przez ekspertów elementów łączących.

W utrzymaniu elementów wykorzystanych celem zagęszczenia oraz wizualnego wydłużenia włosów w optymalnej kondycji pomóc nam może również unikanie wykorzystywania podczas pielęgnacji urządzeń generujących znaczne ilości ciepła, a więc przede wszystkim lokówek, suszarek, czy prostownic. Z całą pewnością nasza fryzura nam za to podziękuje, prezentując się wręcz nieskazitelnie niezależnie od tego gdzie się znajdziemy oraz prowokując zazdrosne spojrzenia rodziny, przyjaciół, czy też współpracowników. Uważamy, że taki rezultat jest jak najbardziej wart niewielkich poświęceń!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here