Mały fan Strażaka Sama – co można podarować mu w prezencie?

0
1867

Każde dziecko posiada swoją ulubioną bajkę, którą może oglądać bez przerwy. Najczęściej lubi otaczać się wówczas wszelkimi akcesoriami związanymi z bohaterami danej animacji. Idealny prezent dla dziecka będzie więc nawiązywał do bajki oraz głównego bohatera. Co, jeśli jest nim dzielny Strażak Sam?

Remiza, wóz strażacki i inne zabawki

Przygody odważnego strażaka z miasteczka Pontypandy oraz jego przyjaciół pokochały dzieci na całym świecie. Jest to bardzo ciepła i pouczająca opowieść, dzięki której maluchy uczą się jak ważna jest siła przyjaźni oraz działanie w grupie. Strażak Sam (https://www.humbi.pl/pol_m_Ulubiony-Bohater_Strazak-Sam-257.html) to pozytywny bohater okraszony dużą dawką humoru, dlatego trudno się dziwić, że dzieci z zapartym tchem śledzą jego kolejne perypetie. Chcąc sprawić ogromną radość małemu miłośnikowi jego przygód, warto podarować mu zabawki realistycznie odwzorowujące Strażaka Sama, jego pojazdy oraz całe miasteczko. Wóz strażacki z bohaterami opowieści, remiza z akcesoriami, helikopter czy łódź ratownicza z pewnością będą strzałem w dziesiątkę. I co ważne – maluchy naprawdę fascynujące się bajką, mogą posiadać już bogatą kolekcję akcesoriów, ale i tak ucieszą się z każdej nowej zabawki. Przy ich pomocy będą odtwarzały znane sceny z bajki, a także wymyślały samodzielnie nowe scenariusze – to znakomite pole do popisu dla wyobraźni. Tego typu zabawki znakomicie rozwijają kreatywność.

Akcesoria, które pokocha każde dziecko

Bajka o Strażaku Samie jest nie tylko bardzo ciekawa, ale też pouczająca. Bohaterski strażak i jego przyjaciele codziennie stawiają czoła kolejnym zagrożeniom, a dzieci obserwując je, widzą jak bardzo niebezpieczne są żywioły takie jak ogień i woda, a przez to same są w przyszłości ostrożniejsze. Wiele maluchów marzy też o tym, żeby przeistoczyć się w swoją ulubioną postać. I tutaj także można wykorzystać odpowiednie akcesoria. Kostium lub kamizelka Strażak Sam sprawdzą się nie tylko podczas balu karnawałowego, ale z pewnością dziecko będzie bawiło się nią na co dzień. Znakomitym pomysłem będzie też podarowanie maluchowi plecaczka tytułowego bohatera bajki z bogatym wyposażeniem. Dzięki niemu dziecko poczuje się niczym prawdziwy strażak. Warte uwagi są też wszelkie tekstylia oraz pluszaki. Pościel lub ręcznik z mieszkańcami Pontypandy lub pluszowy Strażak Sam umilą zasypianie i sprawią, że dziecko z większą ochotą ruszy do łóżka. Zabawki i akcesoria z bohaterami bajek można podarowywać przy różnych okazjach, takich jak urodziny, święta czy Dzień Dziecka. Nigdy się nie znudzą, a na pewno przysporzą mnóstwa radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here