Jaki komputer stacjonarny do grania wybrać

Wybór odpowiedniego komputera stacjonarnego do gier to nie lada wyzwanie. Na jakie parametry powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, a przede wszystkim, jaki model najlepiej kupić? Sprawdźmy, które komputery są najlepsze dla graczy. 

Stacjonarny komputer do gier powinien być przede wszystkim wydajny i dobrze dopasowany do naszych potrzeb. To absolutna podstawa, warto więc pamiętać, by zawsze, zanim dokonamy zakupy, zdefiniować swe potrzeby. Każdy fan gier PC doskonale wie, że przy wyborze gamingowego komputera należy zwrócić uwagę na wiele jego parametrów. Dzięki temu zapewnimy sobie komfortową grę, bezawaryjność urządzenia oraz szybką jego pracę, co akurat w tym przypadku jest szczególnie istotne. Szukanie dobrego komputera stacjonarnego do gier jest zupełnie innym procesem niż szukanie PC do pracy biurowej, czy nauki. Tutaj skupić musimy się bowiem na wielu szczegółach. Obecnie rynek dysponuje niezwykle bogatą i różnorodną ofertą PC dla graczy. Jak więc wybrać spośród tych wszystkich propozycji najlepszy komputer? Dziś sprawdzimy, jakie modele są aktualnie najczęściej wybierane w tej kategorii.

Actina AMD Ryzen 7 3700X – wydajny komputer dla gracza

Jeżeli mamy mówić o czołówce komputerów stacjonarnych do gier, to Actina AMD Ryzen 7 3700X bez wątpienia znalazłaby się na tej liście. Komputer ten jest urządzeniem, które spełni dosłownie wszystkie nasze oczekiwania, jeśli szukamy sprzętu gamingowego. Tutaj wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, od materiałów konstrukcyjnych, zastosowane technologie, aż po unikalny design. Komputer Actina umożliwia grę na najwyższym poziomie, a to wszystko między innymi dzięki zastosowaniu zaawansowanego pod względem technologicznym, wydajnego 8-rdzeniowego procesora o 32 MB pamięci cache. To także zasługa niezwykle szybkiej i niezawodnej pamięci RAM 16 GB DDR4 3200 MHz.

Mówiąc o Actina AMD Ryzen 7 3700X, nie możemy zapomnieć o jego układzie graficznym. Umożliwia on bowiem osiągnięcie najwyższej jakości oraz płynności obrazu. Do tego wszystkiego, warto podkreślić, że złącze DisplayPort pozwala przesyłać dane z prędkością do 10,8 Gb/s, co pozwala na obsługę gier w wysokiej rozdzielczości.

Acer Predator Orion 3000 – niezawodny PC gamingowy

Jednym z najczęstszych wyznaczników, jakimi kierujemy się przy wyborze komputera, jest nasz budżet. Warto jednak pamiętać, że w atrakcyjnej cenie można kupić też sprzęt naprawdę najlepszej klasy. Taki jest właśnie Acer Predator Orion 3000, czyli PC stworzony z myślą o wymagających graczach. Wystarczy zapoznać się z jego podstawowymi parametrami, by stwierdzić, że jest to sprzęt gwarantujący nam doskonałą wydajność. Pierwszym czynnikiem decydującym o wspaniałej sprawności PC marki Acer, jest 6-rdzeniowy procesor Intel® Core™ i5-8400 o częstotliwości 2.8 GHz. Płynną pracę oraz działanie programów i gier umożliwia także 8 GB wbudowanej pamięci RAM.

Acer Predator Orion 3000 pozwala na bezprzewodowe połączenie z siecią poprzez moduł Wi-Fi 802.11ac. Osiągnięcie kompatybilności z monitorem możliwe jest natomiast poprzez złącza DisplayPort, DVI i HDMI.

Gdzie kupić komputer stacjonarny dla gracza?

To jedno z pytań, które dość często sobie zadajemy, gdy decydujemy się na zakup nowego komputera. Przede wszystkim pamiętajmy, że jest to dość kosztowna inwestycja, dlatego wybierajmy jedynie zaufane sklepy, zapewniające dobre warunki sprzedaży. Warto postawić na zakupy przez internet na przykład na https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc.bhtml, gdzie znajdziemy niezwykle bogatą ofertę PC dla graczy i nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here