mechanik

Firma Autos jest rozwiązaniem problemów, z jakimi borykają się osoby zarządzające flotami pojazdów użytkowych. Działająca od 1991 roku firma specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych, pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep oraz autobusów. Ważną częścią działalności firmy jest oferta dotycząca profesjonalnego wyposażenia warsztatów samochodowych.

Wiedza i doświadczenie

Dzięki 30-letniej obecności na rynku firma Autos może pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również imponującą siecią punktów dystrybucji. Warto podkreślić, że Autos to jeden z największych dostawców części zamiennych do pojazdów użytkowych. Dzięki sukcesywnemu i dynamicznemu rozwojowi firma dysponuje siecią ponad 80 oddziałów i punktów partnerskich na terenie Polski. Oprócz tego na terenie kraju działają 4 serwisy ciężarowe. Chęć nieustannego rozwoju i poszerzania obszaru działalności doprowadziła do ekspansji firmy Autos na rynek Czech i Słowacji.

O sukcesie firmy Autos decyduje także współpraca z 400 producentami i dostawcami części z całego świata. Sumaryczna powierzchnia magazynowa, która należy do firmy, wynosi 45 tysięcy m2. Dzięki temu firma Autos może zaoferować bogaty wybór części, które są dostępne do szybkiej wysyłki. To znacznie skraca czas realizacji zamówienia.

Rozbudowana baza części

Oferta firmy Autos to połączenie konkurencyjnych cen, krótkich terminów realizacji oraz kompleksowości oferty. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi aktualnie baza produktowa firmy Autos liczy 60 tysięcy części. Dla każdego z tych produktów firma Autos gwarantuje dostępność oraz możliwość szybkiej dostawy. Oprócz tego firma Autos jest właścicielem marki ATP, która zajmuje się produkcją części zamiennych do aut ciężarowych. Asortyment marki ATP liczy prawie 5 tysięcy części.

Dlaczego te liczby są tak ważne? Szeroki wybór daje Klientowi możliwość znalezienia wybranej części do konkretnego pojazdu. Dostępność dużej ilości części gwarantuje, że wysyłka towaru jest realizowana niemal natychmiast po złożeniu zamówienia. Dla firm, które zarządzają flotą pojazdów użytkowych, czas ma fundamentalne znaczenie. Od szybkiej dostawy części zależy sumaryczny czas naprawy a tym samym wyłączenia pojazdu z użytkowania. Każdy dzień przestoju to realne straty finansowe. Dzięki ofercie firmy Autos można zredukować te straty do minimum.

Kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych

autos

Mocnym punktem oferty firmy Autos jest asortyment pozwalający na kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych. Niezależnie od profilu działalności warsztatu oraz zakresu świadczonych usług firma Autos jest w stanie dostarczyć elementy wyposażenia, które zapewnią jego sprawne funkcjonowanie. Oprócz dużego wyboru produktów Klienci firmy Autos mogą także liczyć na fachową pomoc w wyborze optymalnych produktów. Taką ofertę bardzo trudno przebić!

Sprawdzony dostawca części zamiennych w Poznaniu

Niepodważalną zaletą firmy Autos jest ogólnopolski zasięg oraz sieć 84 oddziałów na terenie całego kraju. Jeden z takich punktów zlokalizowany jest w Poznaniu na ulicy Góreckiej 104. Sklep motoryzacyjny w Poznaniu ma dostęp do ogólnopolskiej bazy części firmy Autos. To pozwala w krótkim czasie sprowadzić potrzebny produkt z możliwością odbioru osobistego lub dostawy pod adres Klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here