Artykuł

Ludzie i samoloty znikają tu bez śladu. Oto nowy Trójkąt Bermudzki!

niewiarygodne.pl 16.01.2013 15:41
Ludzie i samoloty znikają tu bez śladu. Oto nowy Trójkąt Bermudzki!

Samoloty znikają tam w niewyjaśnionych okolicznościach, a ciał ich pasażerów nigdy nie udało się odnaleźć. (fot. AP)

  A A A
Samoloty znikają tam w niewyjaśnionych okolicznościach, a ciał ich pasażerów nigdy nie udało się odnaleźć. Wypadki, do których dochodzi w tej strefie, mrożą krew w żyłach, a specjaliści nie mają wątpliwości - aura, jaka tworzy się wokół tego miejsca może już wkrótce przyćmić sławę zagadkowego Trójkąta Bermudzkiego. Mowa o obszarze położonym pomiędzy archipelagiem wysp Los Roques, znajdującym się u wybrzeży Wenezueli a Caracas.

Tajemnicze zniknięcia obserwowane są tym rejonie od połowy lat 90. XX w. Ale ostatni wypadek sprawił, że jego sława zaczyna rozprzestrzeniać się w błyskawicznym tempie. Uwagę mediów na całym świece przykuła sprawa zniknięcia znanego w świecie mody Vittorio Missoniego, który ze swoją partnerką oraz czworgiem znajomych wyruszył na wycieczkę małym, prywatnym samolotem. Na trasie przelotu wiodącej z jednej z wysp do stolicy Wenezueli samolot natrafił prawdopodobnie na nieoczekiwane problemy, a potem zniknął z radarów.

Zaraz po zarejestrowaniu nieprawidłowości przez obsługę naziemną uruchomiono procedury, które miały wyjaśnić, co się stało z samolotem BN-2 oraz jego załogą, a potem wszczęto akcję ratunkową, w której udział wzięły statki, samoloty i helikoptery.

Mimo gorączkowych poszukiwań, które ruszyły niemal natychmiast, nie udało się odnaleźć samolotu, żadnego z elementów jego konstrukcji ani śladu osób, które znajdowały się na pokładzie maszyny. Od czasu incydentu, który miał miejsce 4 stycznia, nie natrafiono na żaden trop - poinformował brytyjski "The Guardian".

Dwusilnikowy samolot po raz ostatni był widziany przez jednego z pracowników znajdującego się na wyspie hotelu, który zeznał, że samolot podczas wznoszenia się "wszedł" w dość gęste chmury. Rodzina zaginionego potentata nie wykluczyła natomiast, że samolot został porwany przez zuchwałych szmuglerów narkotyków.

Tajemnica zaginięcia włoskiego magnata sprawiła, że natychmiast przypomniano sobie o serii innych wypadków, które miały miejsce na tym obszarze. W wielu kręgach mówi się nawet o zjawisku określanym jako "klątwa Los Roques".

Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: trójkąt bermudzki

oceń
tak 55 78.57%
nie 15 21.43%

Opinie (77)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
3
~adfdarar 2013-01-16 (20:19) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 39 minut temu

Najbardziej niewiarygodny to jest głupek, który pisze te brednie.

odpowiedz

5
2
~UWAGA ! ! ! 2013-01-16 (20:13) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 45 minut temu

Nie prawda ze TV milczy na ten temat , widzialem bardzo dobry film dokumentalny na ten temat "Lost" Zagubieni ! ! Lecial w TVP 1 o 20:15 warto sie orientowac zeby potem głupot nie pisac !

odpowiedz

1
5
~no 2013-01-16 (20:12) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 46 minut temu

...SMOLEŃSK

odpowiedz

25
0
~najarany 2013-01-16 (20:10) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 48 minut temu

My tez mamy w Polsce Trojkat bermudzki. Dokladnie chodzi o miejscowosc o nazwie Warszawa. tam przy wiesniackiej znikaja miliony Polskich zlociszy i tez nigdy sie nie udalo ich odnalesc.

odpowiedz

0
3
~słoneczna 2013-01-16 (20:08) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 1 godzinę i 50 minut temu

zadziwiające. Chcesz przeżyć coś szalonego klikaj www.seasun.pl

odpowiedz

5
2
~GupiRomek 2013-01-16 (18:44) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 3 godziny i 14 minut temu

Zagadka trójkąta bermudzkiego fascynuje ludzkość od wielu, wielu lat.Snuje się teorie dziwaczne i dziwaczniejsze a rozwiązanie zagadki jest proste jak przysłowiowy metr sznurka.Za tym wszystkim stoi tak zwany podwodno-nawodny amerykański zasysacz obiektów przestrzennych.Jest to zespół zespolonych ze sobą, zmutowanych kajmanów o potencjale pożerania równym potencjałowi średniej wielkości czarnej dziury, działający okresowo do momentu nażarcia lub wyczerpania chęci żarcia.Problem nakreśliła w swojej analizie zjawiska( Głos Wąbrzeźna) Wieśka Mańkowa, która dowiodła, za pomocą połączenia zbioru Mandelbrota z przepisem na pulpety z ostryg nepalskich, istnienia zespołu kajmanów i ich szczególnej aktywności żerczej w stosunku do niektórych załóg oraz elementów stalowych różnych obiektów pływających.Według Wieśki kajmany bermudzkie żrą albo wszystko co popadnie, albo wybierają tylko kąski żywe.Relatywizm wyboru determinują procesy chemiczne zachodzące w bebechach kajmanów i stanowiące wypadkową reakcji związków tubylczych ze związkami resztek niestrawionych rupieci z maszynowni statków.Na przykład stare oleje z misek olejowych ulegając mieszaniu z kwachami żołądkowymi przyspieszały wyraźnie tendencje pasywne u kajmanów.Z kolei zaś dominacja tkanek ludzkich i szmat mundurowych wśród zeżartej masy prowadziła do wzrostu apetytu na załogantów.Po dodaniu wzoru "płonącego statku" Michaela Michelitscha i Otto Roesslera, Wieśka Mańkowa otrzymała pełne równanie określające działanie zespołu kajmanów i typy zmiennych będących w stanie zachwiać prawidłowością wzoru.Marynarze mający ochotę na uniknięcie niespodzianek w obrębie trójkąta bermudzkiego, winni wyrzucać za burtę podczas rejsu złom stalowy o dużej zawartości węgla i grupki starych murzynów.Wieśka pracuje jeszcze nad proporcjami przynęt, ale już wiadomo, że im więcej murzynów , tym lepiej. Poniżej kilka pomocniczych tekstów-gotowców do wklejenia dla moich szanownych nieprzyjaciół:"Romek idź się lecz","Romek ty łachudro"," Romek to psychol,cham i rasista","Jesteś tępy jak ja i mój kot".Proszę sobie wybrać i wkleić.Już na wyrost gratuluję wyboru.Z poważaniem lub bez-GupiRomek,Ziemianin z dziada pradziada. PS.Pozdrawiam siebie,wszystkich fanów Romka i piwożłopów...

odpowiedz

14
4
~LordTrion 2013-01-16 (16:23) 4 lata 9 miesięcy 4 dni 5 godzin i 35 minut temu

Nigdzie w tv o tym nie słyszałem. Dlaczego TV milczy?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

regulamin serwisu