Artykuł

Niezwykłe płaskorzeźby na ścianach świątyni! Starożytni Egipcjanie kontaktowali się z kosmitami?

niewiarygodne.pl 10.09.2012 11:13
  A A A
Sęk w tym, że tajemnicze płaskorzeźby, o których mowa, zostały potem wielokrotnie uwiecznione przez turystów. Zwolennicy teorii spiskowych czy ufolodzy pozostają jednak przy swoim. Najbardziej radykalne opinie zakładają, że Ozyrys, któremu była dedykowana świątynia, gdzie odnaleźć można niezwykłe, futurystyczne - jak na tamte czasy - kształty, był tak naprawdę reprezentantem pozaziemskiej cywilizacji.

Informacje na temat hieroglifów, które przedstawiają cuda przyszłości, pierwszy raz zostały zaprezentowane w lutym 1998 r.

(ao/ac)

Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

« poprzednia 1 2 3 z 3

Tagi: Abydos | Ozyrys | helikopter | Egipt | Erich von Daniken

oceń
tak 161 87.98%
nie 22 12.02%

Opinie (466)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
1
~Ada ;) 2014-03-15 (17:22) 3 lata 7 miesięcy 6 dni 11 godzin i 15 minut temu

Dziwne.... może kiedyś naprawde spotykaliśmy obcych? Polecam film gwiezdne wrota ;)

odpowiedz

1
1
~GADASKO 2013-10-16 (21:02) 4 lata 5 dni 7 godzin i 35 minut temu

PROSZĘ PAŃSTWA WIĘCEJ LUZY I OBIEKTYWIZMU... te znaki przedstawione jako łódź, helikopter itd.. można odnaleźc ich tłumaczenie nawet w słownikach dostepnych w necie ...np: ten wasz statek - łódź to symbol oznaczajacy dłoń..reszty poszukajcie sobie sami... co do obcych to zastanówcie się skąd się oni wzieli ..od innych obcych? Kółko zamkniete, polecam przeanalizowanie sobie dowodów na rzecz stwarzania a ufo to jest tylko kwestia przeniesienia problemu związanego z udowodnieniem teorii ewolucji na inna planete.... jesli na ziemi nie była możliwa to te same prawa fizyko-chemiczne nie pozwoliły na jej zaistnienie na żadnej innej planecie....

odpowiedz

3
2
~Weteran1984 2013-08-17 (17:24) 4 lata 2 miesiące 4 dni 11 godzin i 13 minut temu

Fakt. Technika kiedyś musiała być wysoko rozwinięta u starożytnych ludów. Wimany i iine cudeńka. Polecam książkęUkryta Historia Człowieka ZAKAZANA ARCHEOLOGIA autorstwa Michael A. Cremo ; Richard L. Thompson.

odpowiedz

18
5
~zico169 2012-09-10 (14:39) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 13 godzin i 58 minut temu

kiedyś ludzie byli bardziej zawansowani niz teraz , według hopi ludzie zyli kilka set tysięcy lat temu na ziemi i posiadali latające maszyny,a te inskrypcje które są przez wiele organizacj utajniane pokazują fakt ze kiedyś ludzie na ziemi zyli tak jak my teraz i posiadali technologie przewyszająco nas o kilka set tysięcy lat, na yuotoube mozecie znalezć film gdzie jest pokazany generator nadprzewodnikowy jego schemat przedstawia mandala i kalendarz majów to są dwa obrazy przedstawjające to samo urządzenie z tym ze jedno przedstawia pole magnetyczne a drugi poszczególne elementy z polem magnetycznym tytuł to :ancient superconducting electric power generator ,zastosowanie wirów do produkcji prądu elektrycznego znalazł tez viktor schauberger tylko on dotego wykorzystywał wode i powietrze ale zasada działania jest taka sama za pomoca małych wirów mozna uzyskać gigantyczne wiry, wiry występujące w nadprzewodnikach drugiego rodzaju mozna tak zaprogramować za pomocą cewek ze bęndo małe wiry wytwarzać większe a te większe bęndo wytwarzaać jeszcze większe serce urządzenia to wytwornica wirów i kilkanaście warstw nadprzewodnika całość tworzy kule któraemituje silne pole magnetyczne i ta kula jest zamknięta w pół klatce faradaja pole magnetyczne wydostaje sie przez kompensatory i szejścian sie obraca emitując wiązki pola magnetycznego a co zatym idzie w obudowie w kuli z osadzonymi cekami wytwarza sie energia elektryczna , pole magnetyczne za cewkami jest zamykane przez klatke faradaya którym jest feromagnetyk, co ciekawe to niemusi być szejscian mogą to być wielościany proponuje obejrzeć film i klatka po klatce go obejrzeć wiele ciekawych rzeczy mozna tam zobaczyć jeśli ktoś ma sprawne oczy

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

6
95
~filut 2012-09-10 (22:46) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 5 godzin i 51 minut temu

Zstanawialiście się kiedyś dlaczego odgłos rozwijanej sprężyny u wielu powoduje paraliżujący szok?.To pamiątka ze światów gdzie piekło zapanowało nad dziejami.Ten odgłos znaczył że zostało ci kilka sekund życia.Sprężyna uruchamiała napęd pędnika uśpionej miny-ścigacza,która gdy raz namierzyła ofiarę leciała do niej i wybuchała.Poza pierścieniem lawy (piekła)sa takie ziemie gdzie od milionów lat nie ma żadnego życia,a maszyny jeszcze walczą ze sobą.Okreslenie"machina piekielna"utknęło w naszej mowie nie bez przyczyny,lecz przyniósł ją ktoś ,kto się znał na rzeczy.

odpowiedz

pokaż 106 ukrytych odpowiedzi

8
9
~W.R. 2012-09-10 (22:57) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 5 godzin i 40 minut temu

To, że gdzieś tam istnieją inne inteligentne formy życia nie ulega wątpliwości chociażby ze względu na ogrom wszechświata. Ale w to, że chłopaki przelecieli kawał wszechświata wysiedli ze statków zobaczyli bandę dzikusów z dzidami postanowili ich trochę ucywilizować, a następnie sobie polecieli no w to nie uwierzę. Wydaje mi się, że ludzie którzy wierzą w to, że to właśnie kosmici dali początek ludzkiej cywilizacji nie bardzo wierzą we własne możliwości i tak leczą kompleksy. Przy okazji do tych którzy wierzą że kosmici krzyżowali się z ludźmi spróbujcie skrzyżować się z muchą jestem na 99% pewny że będzie wam ona bliższa pod względem genetycznym od pierwszego z brzegu kosmity. Tak więc panowie ufolodzy poczytajcie sobie trochę o archeologii, po uczcie się biologii i fizyki, a potem przemyślcie jeszcze raz swoje rojenia o kosmitach.

odpowiedz

pokaż 12 ukrytych odpowiedzi

17
3
~Vadbann 2012-09-10 (23:12) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 5 godzin i 25 minut temu

Jeżeli przyjąć, że te hieroglify przedstawiają helikopter, okręt podwodny, itd., to mając na uwadze zbieżność ich wyglądu z dzisiejszymi maszynami dochodzi się tylko do jednego wniosku: Ten zapis to przepowiednia dotycząca tego co wydarzy się w przyszłości czyli w naszych czasach. Mało prawdopodobne aby kosmici posługiwali się takim samym sprzętem jak my mając do dyspozycji statki kosmiczne rodem z Gwiezdnych Wojen. Dlatego moim zdaniem to zapis wizji z przyszłości z punktu widzenia Egipcjan. Być może kosmici dysponowali tak potężną technologią, że byli w stanie ukazać Egipcjanom rozwój techniki za kilka tysięcy lat. Istnieje też możliwość, że Egipcjanie mieli świetnych kapłanów którzy bez pomocy kosmitów byli w stanie mieć wizje na temat przyszłości, które zapisywali za pomocą hieroglifów.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~Miranda 2012-11-07 (13:36) 4 lata 11 miesięcy 14 dni 15 godzin i 1 minutę temu

Możliwe ale jeszcze nie słyszałam o takich rzeczach...

odpowiedz

20
34
~bob 2012-09-10 (22:02) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 6 godzin i 35 minut temu

Jeżeli ktoś wam pisze, że Bóg stworzył wszechświat i człowieka (na swój Obraz i Podobieństwo) i są na to dowody w postaci cudów, nawróceń i tego wszystkiego co nas otacza(potwierdzają to też naukowcy, poszukajcie sobie co wybitni naukowcy mówią o Bogu jeżeli nie macie wiary) i tego, że jesteśmy jedynym gatunkiem z pośród wszystkich (a są ich miliony), który myśli, ma głębokie uczucia i podświadomie dąży do czegoś czego nie widzi, a co odczuwa, że istnieje coś dobrego pięknego, coś co przekracza wszystko, a czego nie można zobaczyć oczami, czyli Boga, który jest tą miłością, za którą człowiek tęskni i do której dąży. To nie wierzycie w to (chociaż macie to wyryte w sercach) a dajecie wiarę różnym "Dennikenom" choć ich teorie są funta kłaków nie warte i nigdy nie zostały potwierdzone i nie zostaną. No właśnie, jakby teraz przeprowadzić tutaj sondę to 99% opowie się przeciw Bogu, którego są dziećmi. Jedna rada, zaglądnijcie głęboko w wasze serca i poszukajcie tam, kim JESTEŚCIE i do czego dążycie, jak już to odkryjecie, to wtedy na takie historyjki jak ta tutaj będziecie patrzeć z przymrużeniem oka. życzę wam z całego serca żebyście odnaleźli to co w życiu najważniejsze, BOŻĄ MIŁOŚĆ.

odpowiedz

pokaż 14 ukrytych odpowiedzi

3
1
~yoyo 2012-09-10 (13:09) 5 lat 1 miesiąc 11 dni 15 godzin i 28 minut temu

a macie jakies zdjecia tych rzeźb??

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

regulamin serwisu