


Wanga szybko zyskała uznanie i wielki rozgłos (fot. PD)
Tagi: apokalipsa | koniec świata | vanga


Zwroccie uwage tylko na date tego artykulu: listopad 2010. Teraz mamy koniec kwietnia 2012. A wiec juz dawno minął termin tych wszystkich okropności ktore sie miały wydarzyć w 2011.
wiecie co mamy rok 2012 a więc kalendarz majów kończy się 21 grudnia
no to macie listopad = iran = metoryt = i znaki na niebie też były
3 wojna światowa 2012
Nostradamus nie przepowiedział 3 wojny światowej na 2010 roku!!!!!!!!!!!!!! to jakaś plotka!!!!!!!!!!!!
Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?
przyszłość??
Zacytuję tu swojego kolegę, który w taki sposób komentuje takie rewelacje:
"Najważniejsze żeby nic nam się nie stało. A po nas choćby potop...";)
Egipt
Zobaczcie co się dzieje w Egipcie za kilka tygodni ta walka rozejdzie się na Tunezje i Izrael i wtedy bedzie jadka.
Przepowiednie.Wangi..?
Te przepowiednie..Wangi..?
to stek bzdur wyglada na to źe mocno uderzyla sie w glowe..?
I jej sie mocno pomieszalo w glowie..?
Czytam te wszystkie artykuły i na śmiech mnie bierze....co jeszcze wymyślicie???
WTF z tą III wojną światową, po co posisać bzdety o niej, wystarczy zaczekać a może sama przyjdzie ... ;p
hahah
no i co ? zaraz będzie po nowym roku pewnie jakiś newskik że baba wegeta był pijany i chodziło o 2011
Gdańsk atakowany z morza, powtarzam skosnooki plyna!!!
potrzebujemy wsparcia!
Spór lokalny już
jest na półwyspie koreańskim. Teraz tylko dzielą nas godziny od użycia broni nuklearnej przez koree północną. Jakie będą tego skutki baba wanga juz powiedziała. Wszystko się niestety sprawdza.
A
Prawda jest taka, że spełniło się więcej przepowiedni Wangi niż obietnic Tuska.
Ruski Atakują!
Tu Olsztyn! Tu Olsztyn!
Ruskie atakują!! Wszystkie produkty mejd in czajna wysadzone w pi... znaczy się w powietrze. Okupują nam Biedronkę i Carrefoura, teraz porywają się na Tesco!!! Będziemy walczyć, nie poddamy się!!
Przyślijcie jakieś wsparcie, bo sami nie damy rady, ale będziemy próbować. Musimy odzyskać naszą bazę!
Ten Czas
Środa ? Środa ale która ? zostało mi kilka prezerwatyw muszę się wyrobić !
ja na wojne napewno nie pojde
jak juz ma byc wojna to ja jade do holandii palic lolki i cieszyc sie zyciem bo na wojne napewno nie pojde to chore zeby umierac na własne zyczenie zreszta mamy przeciesz wpelni zawodową armie no to powodzenia :)




Czy na Białorusi miał miejsce cud? więcej »
Czy ludność ma szansę na przetrwanie? więcej »
Nad peruwiańskim miastem, w którym przed wiekami znajdowała się inkaska... więcej »
Wraz z postępem prac archeologicznych oraz odsłanianiem następnych monolitów moai... więcej »
W tym roku stukną mu dopiero 33 lata, a on... więcej »
akceptuję regulamin

