Artykuł

JFK został zabity przez CIA, bo chciał poznać prawdę o UFO

niewiarygodne.pl 19.04.2011 16:14
JFK został zabity przez CIA, bo chciał poznać prawdę o UFO

Sprawa śmierci Johna F. Kennedy'ego wciąż elektryzuje ludzi na całym świecie. (fot. AFP)

  A A A
Sprawa śmierci prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy'ego wciąż elektryzuje ludzi na całym świecie. Szczególe zainteresowanie wzbudza oczywiście wśród entuzjastów teorii spiskowych. Jedna z mniej znanych hipotez mówi, że 35. prezydent Stanów Zjednoczonych zginął, ponieważ za bardzo interesował się kwestiami związanymi z UFO. W tej chwili koncepcja ta zyskuje coraz mocniejsze fundamenty. Z odtajnionych ostatnio przez CIA dokumentów jasno wynika, że na 10 dni przed śmiercią, Kennedy zażądał, by zaprezentowano mu tajne archiwa poświęcone przypadkom manifestacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.John Fitzgerald Kennedy zginął w wyniku zamachu 22 listopada 1963 r. w Dallas. Okoliczności jego śmierci do dziś budzą wiele kontrowersji. Mimo obrad kilku komisji i wielu raportów rzekomo wyjaśniających kulisy zamachu, do dziś pozostaje wiele niejasności. Ile padło strzałów? Ilu było zamachowców? Dlaczego zabito Lee Harvey Oswalda? Kto tak naprawdę stał za zamachem? Czy odpowiadają za niego pojedyncze osoby czy całe organizacje?

Wg ujawnionych właśnie przez CIA informacji wynika, że prezydent na 10 dni przed wyjazdem do Dallas, gdzie rozpocząć miał swoją kampanię wyborczą, stanowczo domagał się przedstawienia mu archiwów dotyczących incydentów z udziałem obiektów typu NOL. Prezydent sporządził na tę okoliczność specjalną notatkę. Opatrzony datą 12 listopada 1963 r. list jest jedną z dwóch wiadomości, które Kennedy wysłał do agencji państwowych domagając się szybkiego przedstawienia mu wszystkich faktów o UFO - poinformował dziennik "Daily Mai".

Nie wiadomo, czy sprawa ta kiedykolwiek wyszłaby na jaw, gdyby nie książka poświęcona Kennedy'emu, nad którą pracował William Lester. Pisarz zbierając materiały do publikacji zatytułowanej "Celebration of Freedom: JFK and the New Frontier", wymusił na CIA ujawnienie dokumentów powołując się na ustawę o wolności informacji.

Zdaniem wielu komentatorów dokumenty, które Centralna Agencja Wywiadowcza udostępniła ostatnio Williamowi Lesterowi, pozwalają zakładać, że jedną z potencjalnych przyczyn, dla których zamordowano Kennedy'ego była chęć ukrycia przed nim niewygodnej prawdy na temat UFO.

W innym liście zaadresowanym do NASA, prezydent USA wyraził wolę nawiązania współpracy z Rosjanami w zakresie dalszych działań związanych z operacjami w przestrzeni kosmicznej.

Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: tajemnice historii | ufo | jfk | fbi

oceń
tak 4 100%
nie 0 0%

Opinie (6)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
0
~Edmund 2011-10-05 (15:34) 6 lat 1 miesiąc 13 dni 5 godzin i 7 minut temu

Zgadza się, Kennedy został zastrzelony przez globalną, prywatną elitę bankierską za wprowadzenie dyrektywy excutive order 11110.

odpowiedz

3
6
~Oswald Asfalt 2011-05-05 (22:43) 6 lat 6 miesięcy 12 dni 21 godzin i 58 minut temu

przyznaję się
to ja zastrzeliłem Kenedjego i ja rozpyliłem hel w Smoleńsku bo Mosad mi kazał, albo zabronił - juz nie pamiętam, dawno było. Strzelałem z korkowca kupionego na odpuście w Klewkach od taliba z Samoobrony. Nju Łord Order? to jakiś order Radziecki? Ja miałem Bohatera Związku Sowieckiego za obrone Wołgogradu... sam Wołgin mi przypinał

odpowiedz

0
3
~ziom 2011-05-05 (22:17) 6 lat 6 miesięcy 12 dni 22 godziny i 24 minuty temu

litwincio
ogarnij sie litwin...;p

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

4
0
~Tomek 2011-04-26 (10:46) 6 lat 6 miesięcy 23 dni 9 godzin i 55 minut temu

NWO
nonsens. kennedy (tak jak lincoln zresztą) został zamordowany bo chciał mieszać w systemie bankowym, w tym zlokwidować bank centralny. New World Order- mówi to wam coś ?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

regulamin serwisu