Artykuł

Czym jest Projekt Blue Beam?

niewiarygodne.pl 26.10.2010 11:03
Czym jest Projekt Blue Beam?

Ostatecznym celem prowadzonego przez NASA projektu jest wprowadzenie globalnej religii? (fot. Thinkstock)

  A A A
Gdyby ktoś chciał zapoznać się ze wszystkimi teoriami spiskowymi z pewnością poczułby się przytłoczony ich ilością i różnorodnością. HAARP, NWO (Nowy Porządek Świata), Iluminaci, Klub Bidelberg to tylko niektóre spośród tych bardziej znanych. Należy do nich także Projekt Blue Beam. Według zwolenników teorii spiskowych Projekt Blue Beam jest jeszcze całkowitą abstrakcją, ale... już niedługo może się okazać rzeczywistością. Rzeczywistością, dodajmy, niezwykle niebezpieczną dla ludzkiego umysłu.Internet, będący doskonałym narzędziem to tworzenia i rozbudowywania przeróżnych teorii aż huczy od plotek, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że rząd USA stworzył broń dzięki której zapanuje nad naszymi umysłami i staniemy się mimowolnie "niewolnikami". Projekt BLUE BEAM zakłada, że możliwe będzie przesyłanie dźwięku prosto do mózgu człowieka, w taki sposób abyśmy nawet o tym nie wiedzieli. Dźwięk w postaci impulsów elektrycznych ma docierać bezpośrednio do naszej głowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych superkomputerów i zaawansowanej technologii satelitarnej, program ten pozwoli na ingerencję w nasze umysły na niewyobrażalną skalę. Możemy usłyszeć w sobie np.: "głos Boga", ujrzeć go wśród chmur a nawet zostać "wziętym do nieba".

Po co to wszystko? Jeśli wierzyć źródłom zajmującym się tym tematem głównym założeniem i ostatecznym celem projektu Blue Beam (prowadzonego przez NASA) jest wprowadzenie nowej globalnej religii, będącej odmianą New Age tak aby nad światem zapanował jeden globalny przywódca - dyktator. Bez wprowadzenia jednej, uniwersalnej religii na całym świecie dyktatura nie jest możliwa. Nie jest również możliwe wprowadzenie nowego światowego porządku. W tym celu opracowano Projekt Blue Beam.Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: nasa | kosmici | wojskowe eksperymenty | blue beam

oceń
tak 21 87.5%
nie 3 12.5%

Opinie (109)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Bidelberd 2017-03-24 (16:52) 7 miesięcy 30 dni 17 godzin i 42 minuty temu

Tak, bidelberg... bidel to widze umyslowy tu panuje.

odpowiedz

0
0
~Buba 2016-11-17 (22:56) 1 rok 6 dni 11 godzin i 38 minut temu

Myślę, że rzekome objawienia w Medjugorie idealnie pasują do projekty Blue Beam. Widzący zostali poddani eksperymentowi oddziaływania na fale mózgowe. Otrzymują przekaz w postaci obrazu i dźwięku bezpośrednio do mózgu, każdy z nich indywidualnie. Dlatego ,,Gospę,, widzą i słyszą tylko oni i nawet ślepota by w tym nie przeszkadzała. Na koniec okaże się, że obiecanym znakiem na który wszyscy czekają będzie coś, co całkowicie zburzy podwaliny naszej wiary, miliony ludzi poczuje się oszukanymi, wprowadzi to ich w zwątpienie i bunt. Ale o to przecież chodzi, cel zostanie osiągnięty. Reszta została opisana powyżej.

odpowiedz

0
0
~Wafel 2016-02-28 (18:54) 1 rok 8 miesięcy 26 dni 15 godzin i 40 minut temu

Sam pomysł by stworzyć taką technologię jest groźny, a jego pomysłodawca "genialny inaczej " jeśli chodzi o sferę technologii, a jednocześnie upośledzony w zakresie uspołecznienia i identyfikacji ze wspólną ludzką. Taki człowiek, czy organizacja wyznaje nie ludzkie wartości. Chęć panowania nad ludźmi, nawet gdyby się udała, będzie porażką jego twórcy. Nie sądzę by przyszły dyktator zdominowawszy ludzkość , mógł potem powiedzieć fajnie napracowałem się pora odpocząć, a to co zrobiłem jest dobre. Jak pięknie opisano akt kreacji świata i człowieka w Genesis. I ujrzał pan, że to co zrobił było dobre. Co powie o swoim dziele twórca Blue Beam.

odpowiedz

0
1
~jankowski 2010-10-26 (13:12) 7 lat 28 dni 21 godzin i 22 minuty temu

bzdury
załóżmy że zadziała. takie działanie można przyrównać do dzialania narkotyków.czy społeczeństwo złożone z samych narkomanów może przetrwać ? moim zdanim nie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Riffel 2010-10-26 (12:10) 7 lat 28 dni 22 godziny i 24 minuty temu

Mało prawdopodobne ponieważ media ciągle monitorują loty nowych sond kosmicznych. A co do przejęcia kontroli umysłu to ta metoda pasuję do epoki cybernetycznej (jesteśmy w cyfrowej), w której już naukowcy wiedzą jak działają sny, jak funkcjonuje sygnał umysłu oraz jak można wszczepić układ scalony do mózgu (by miał większą pojemność).

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
2
~gruby 2010-11-07 (12:18) 7 lat 16 dni 22 godziny i 16 minut temu

tak
nie wiem jak to jest ale będąc w szkole dowiedziałem się że są materiały które nie przepuszczają fal elektromagnetycznych np: ołów. Brednie nie z tej ziemi, a dużo filmów sincefiction. Dzieci neo i mamy skutki, nie potrzeba żadnej tajnej broni.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
7
~rr 2015-07-20 (08:25) 2 lata 4 miesiące 4 dni 2 godziny i 9 minut temu

do autora tekstu i innych zwolenników tej teorii: przestańcie ćpać

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
15
~ezotezot 2010-10-30 (22:20) 7 lat 24 dni 12 godzin i 14 minut temu

stek bzdur
na świecie jest około 6mld ludzi w tym sporo , głuchych od urodzenia którzy nie znają słowa dzwiek , teraz do każdego mózgu dostosuj odpowiednią czestotliwośc , "halucynogeny" tego nie umieja i wywołaj jeszcze to co 'akurat ty chcesz' zanim ludzie takie coś wymysla i uda im sie to zrobić to słońce zgaśnie ,

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

12
19
~ktosik 2012-12-02 (23:22) 4 lata 11 miesięcy 21 dni 11 godzin i 12 minut temu

u nas w polsce juz dziala taki blue beam, jest wysylany falami radiowymi z torunia i powoduje to, ze mochery stanely sie antysemitami, sieja nienawisc do kazdego, kto choc slowem sie wypowie negatywnie o krk. wiecej pisac nie musze :-P

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
2
~abrakadabra 2010-10-26 (13:28) 7 lat 28 dni 21 godzin i 6 minut temu

KILKA OPCJI - FATIMA, X-MEN itp.
jak będa takie akcje to jak wiadomo pojawia się ich przeciwnicy - i bardzo słusznie bo to bandytyzmem wszechczasów cuchnie. Więc jak na filmie X-Men , skonstruuje się hełmy chroniace nasze umysły. (fikcja filmowa tez gdzies ma swoje żródło) Wirujace dyski juz były, hologramy na niebie też - w fatimie , wg wielu żródeł i relacji własnie tam było zjawisko tzw wirujacego słońca - tysiace świadków z tamtego okresu, ukazała sie tez Matka Boska - na niebie - analizy naukowców pozwalaja domniemac iz mógł to być znak holograficzny. Ludy nie wiedziały wtedy co to prąd , wiec jedyne wytłu,aczenie to cuda boskie. manna z nieba ??? - mógł to być projekt eksperymentalny zbiorowego zywienia - patent na głodujace masy ludzia, Pytanie tylko skąd to wtedy tam ??? I jak sie maja doniesienia o obcych od kilkudziesięciu lat ?? może to ich technologia ?? a może to nasza technologia ??? świat i wszechświat skrywa tyle tajemnic i fanatyków boskości i wszechwładzy dysponujacymi gigantycznym kapitałem i mozliwościami że trudno wykluczyc cokolwiek. W końcu jedyne ograniczenia jakie mamy to nasz umysł który eksploayjemy na 4 do 8 % jego mozliwości - może juz jest patent dla wybranych jak kozystac z 20% ???

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

regulamin serwisu