Artykuł

Czym jest Projekt Blue Beam?

niewiarygodne.pl 26.10.2010 11:03
Czym jest Projekt Blue Beam?

Ostatecznym celem prowadzonego przez NASA projektu jest wprowadzenie globalnej religii? (fot. Thinkstock)

  A A A
Gdyby ktoś chciał zapoznać się ze wszystkimi teoriami spiskowymi z pewnością poczułby się przytłoczony ich ilością i różnorodnością. HAARP, NWO (Nowy Porządek Świata), Iluminaci, Klub Bidelberg to tylko niektóre spośród tych bardziej znanych. Należy do nich także Projekt Blue Beam. Według zwolenników teorii spiskowych Projekt Blue Beam jest jeszcze całkowitą abstrakcją, ale... już niedługo może się okazać rzeczywistością. Rzeczywistością, dodajmy, niezwykle niebezpieczną dla ludzkiego umysłu.Internet, będący doskonałym narzędziem to tworzenia i rozbudowywania przeróżnych teorii aż huczy od plotek, iż istnieje duże prawdopodobieństwo, że rząd USA stworzył broń dzięki której zapanuje nad naszymi umysłami i staniemy się mimowolnie "niewolnikami". Projekt BLUE BEAM zakłada, że możliwe będzie przesyłanie dźwięku prosto do mózgu człowieka, w taki sposób abyśmy nawet o tym nie wiedzieli. Dźwięk w postaci impulsów elektrycznych ma docierać bezpośrednio do naszej głowy. Dzięki zastosowaniu najnowszych superkomputerów i zaawansowanej technologii satelitarnej, program ten pozwoli na ingerencję w nasze umysły na niewyobrażalną skalę. Możemy usłyszeć w sobie np.: "głos Boga", ujrzeć go wśród chmur a nawet zostać "wziętym do nieba".

Po co to wszystko? Jeśli wierzyć źródłom zajmującym się tym tematem głównym założeniem i ostatecznym celem projektu Blue Beam (prowadzonego przez NASA) jest wprowadzenie nowej globalnej religii, będącej odmianą New Age tak aby nad światem zapanował jeden globalny przywódca - dyktator. Bez wprowadzenia jednej, uniwersalnej religii na całym świecie dyktatura nie jest możliwa. Nie jest również możliwe wprowadzenie nowego światowego porządku. W tym celu opracowano Projekt Blue Beam.Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: nasa | kosmici | wojskowe eksperymenty | blue beam

oceń
tak 20 86.96%
nie 3 13.04%

Opinie (106)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
1
~jankowski 2010-10-26 (13:12) 5 lat 3 miesiące 12 dni 17 godzin i 31 minut temu

bzdury
załóżmy że zadziała. takie działanie można przyrównać do dzialania narkotyków.czy społeczeństwo złożone z samych narkomanów może przetrwać ? moim zdanim nie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
1
~Riffel 2010-10-26 (12:10) 5 lat 3 miesiące 12 dni 18 godzin i 33 minuty temu

Mało prawdopodobne ponieważ media ciągle monitorują loty nowych sond kosmicznych. A co do przejęcia kontroli umysłu to ta metoda pasuję do epoki cybernetycznej (jesteśmy w cyfrowej), w której już naukowcy wiedzą jak działają sny, jak funkcjonuje sygnał umysłu oraz jak można wszczepić układ scalony do mózgu (by miał większą pojemność).

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

3
2
~gruby 2010-11-07 (12:18) 5 lat 3 miesiące 18 godzin i 25 minut temu

tak
nie wiem jak to jest ale będąc w szkole dowiedziałem się że są materiały które nie przepuszczają fal elektromagnetycznych np: ołów. Brednie nie z tej ziemi, a dużo filmów sincefiction. Dzieci neo i mamy skutki, nie potrzeba żadnej tajnej broni.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
6
~rr 2015-07-20 (08:25) 6 miesięcy 18 dni 22 godziny i 18 minut temu

do autora tekstu i innych zwolenników tej teorii: przestańcie ćpać

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

5
15
~ezotezot 2010-10-30 (22:20) 5 lat 3 miesiące 8 dni 8 godzin i 23 minuty temu

stek bzdur
na świecie jest około 6mld ludzi w tym sporo , głuchych od urodzenia którzy nie znają słowa dzwiek , teraz do każdego mózgu dostosuj odpowiednią czestotliwośc , "halucynogeny" tego nie umieja i wywołaj jeszcze to co 'akurat ty chcesz' zanim ludzie takie coś wymysla i uda im sie to zrobić to słońce zgaśnie ,

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

12
19
~ktosik 2012-12-02 (23:22) 3 lata 2 miesiące 5 dni 7 godzin i 21 minut temu

u nas w polsce juz dziala taki blue beam, jest wysylany falami radiowymi z torunia i powoduje to, ze mochery stanely sie antysemitami, sieja nienawisc do kazdego, kto choc slowem sie wypowie negatywnie o krk. wiecej pisac nie musze :-P

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
2
~abrakadabra 2010-10-26 (13:28) 5 lat 3 miesiące 12 dni 17 godzin i 15 minut temu

KILKA OPCJI - FATIMA, X-MEN itp.
jak będa takie akcje to jak wiadomo pojawia się ich przeciwnicy - i bardzo słusznie bo to bandytyzmem wszechczasów cuchnie. Więc jak na filmie X-Men , skonstruuje się hełmy chroniace nasze umysły. (fikcja filmowa tez gdzies ma swoje żródło) Wirujace dyski juz były, hologramy na niebie też - w fatimie , wg wielu żródeł i relacji własnie tam było zjawisko tzw wirujacego słońca - tysiace świadków z tamtego okresu, ukazała sie tez Matka Boska - na niebie - analizy naukowców pozwalaja domniemac iz mógł to być znak holograficzny. Ludy nie wiedziały wtedy co to prąd , wiec jedyne wytłu,aczenie to cuda boskie. manna z nieba ??? - mógł to być projekt eksperymentalny zbiorowego zywienia - patent na głodujace masy ludzia, Pytanie tylko skąd to wtedy tam ??? I jak sie maja doniesienia o obcych od kilkudziesięciu lat ?? może to ich technologia ?? a może to nasza technologia ??? świat i wszechświat skrywa tyle tajemnic i fanatyków boskości i wszechwładzy dysponujacymi gigantycznym kapitałem i mozliwościami że trudno wykluczyc cokolwiek. W końcu jedyne ograniczenia jakie mamy to nasz umysł który eksploayjemy na 4 do 8 % jego mozliwości - może juz jest patent dla wybranych jak kozystac z 20% ???

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

2
2
~Centurion 2013-03-01 (19:04) 2 lata 11 miesięcy 6 dni 11 godzin i 39 minut temu

Zapomnieli o Jehowie.

odpowiedz

10
0
~Nestor89 2012-08-07 (21:19) 3 lata 6 miesięcy 9 godzin i 24 minuty temu

W wszystko zaczęło się zaraz po zakończeniu II WŚ kiedy CIA wzięło się za realizację projektu MK-Ultra. Są dowody, że już wtedy - a nie istniały wtedy superkomputery oraz nano- czy biotechnologia - udawało się wpływać na umysły badanych ludzi (ofiar?). Doktor Allen Frey, zajmujący się tymi zagadnieniami, zauważył też, że możliwe jest przesyłanie efektów dźwiękowych, a nawet całych słów bezpośrednio do głów badanych za pomocą modulowanych mikrofal. Oficjalnie projekt MK-Ultra został zakończony, gdy na jaw wyszły pewne niewygodne dla Agencji fakty, ale są przesłanki, że to tylko zmyłka i badania prowadzone są do dzisiaj.

odpowiedz

10
1
~Wiola 2011-12-25 (18:03) 4 lata 1 miesiąc 13 dni 12 godzin i 40 minut temu

No ja nie wiem czy w to wierzyć. Jakoś takie bez sensu mi się to wydaje. Ale to jest po to, by doprowadzić do Nowego Porządku Świata. A np. Iluminaci: wszędzie widać ich znaki, można o nich swobodnie przeczytać w Internecie, a wieeeelu ludzi nawet słowa "iluminat" w życiu nie słyszało. Oni chcą nad nami zapanować, a my nic...Podobno ich największym zwycięstwem jest ignorancja ludzi. Nie uwierzymy w mniej normalne fakty do póki ich nie zobaczymy, nad wszystkim się zastanawiamy czy nie robią sobie z nas jaj dla zysku. W Projekt BLUE BEAM też (patrząc na komentarze) niewielu z was wierzy, mówi że im się nie uda. Będą robic wszystko żeby im się udało, a jak nic z tego nie wyjdzie to wymyślą coś gorszego. Do czego ten świat zmierza ja nie wiem....

odpowiedz

regulamin serwisu