Artykuł

Nostradamus: w 2010 roku czeka nas III wojna światowa!

niewiarygodne.pl 30.06.2010 10:20
Nostradamus: w 2010 roku czeka nas III wojna światowa!

Czeka nas III wojna światowa? (fot. PD)

  A A A
Astrologowie, którzy zajmują się badaniem przepowiedni Nostradamusa, przyznają zgodnie - rok 2010 nie będzie należał do łatwych. W przepowiedniach francuskiego okultysty znajduje się ponoć wiele odwołań do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci pożąda "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca", który będzie rządził światem za pomocą "ognia i miecza".



Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który zajmuje się m. in. badaniem przepowiedni Nostradamusa, interpretując francuskiego maga przyznał, że rok 2010 będzie łatwiejszy dla Rosji, ale Europa i USA mogą oczekiwać kolejnego kryzysu - nie tylko w wymiarze ekonomicznym.

Przepowiednie dotyczące roku 2010 poza "tajemniczą Dziewicą", której śmierci pragnie "żądny krwi i pozbawiony uczuć przywódca", wspomina się tam też o "łuku furii Szatana". Tłumacze i interpretatorzy sugerują, że może tutaj chodzić o pocisk balistyczny, który sprowokuje konflikt w wymiarze globalnym.

Tagi: przepowiadanie przyszłości | apokalipsa

oceń
3
0
Podziel się
 

Zobacz więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Niewiarygodne.pl

Odkrywcy.pl

 


  • Skomentuj
  • WP.PL

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~anatolis [2010-11-02 01:26]

umiem patrzeć
Witam, Umiem patrzeć ... w różnych tego słowa aspektach - III listopadowa wojna nie nastanie ! widzę pewne zagrożenie w tym bezpośrednie dla Polski ale jest ono wywołane raczej wewnętrznymi konfliktami aniżeli zewnętrzną agresją. Niestety państwa będą przyglądać się biernie dlaczego? bo jest to w ich interesie aby Polska zmieniła kompletnie władzę i była podległa państwu zachodniemu ale któremu nie wiem niestety wygląda to na francję ale widzę jak ludzie rozmawiają po niemiecku i angielsku.. jest to niezrozumiała wizja. Jeśli chodzi o USA tam widzę wielki kryzys konflikt i wiele krwi - kalifornia już na dniach ogłosi swoją niepodległość a NYC - będzie chciało być uznane jako niezależna metropolia z wewnętrzną ustawą co zostanie potępione na ulice wprowadzą wojska dojdzie do wielkich zamieszek które przerodzą się w masowe mordy na tle etniczym i religijnym... przykre to jest ale USA już niedługo się rozpadnie i to te nowe państwa będą zagrożeniem dla świata w tym Polski. Jeszcze jedno - Rosja wznowiła badania dotyczące masowej manipulacji ludzkimi emocjami - zostanie uruchomiona wielka antena skierowana na zachód która będzie rodzić w ludziach nieporządane i złe emocje.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~jaga [2010-11-03 19:49]

to może być przepovviednia o katastrofie ekologicznej
http://odkrywcy.pl/kat,111394,title,Najbardziej-szokujaca-katastrofa-ekologiczna,wid,12146505,wiadomosc.html?smg4sticaid=6b2dc zdaję sobie spravvę ze przepovviednie mogą być vv 100% nietrafne.............

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~karolek [2010-11-02 17:02]

wojna
2 listopada i nic

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~Nie jestem pewien [2010-11-03 16:03]

Wojna
Niby już 3 października i nic nie wskazuje na żadną katastrofę globalną ani wojne,A jak wiemy do wojny trzeba się przygotować co na pewno zauważyłoby jakieś państwo.Ale może być prawdą że to kwestia jednej minuty ponieważ była mowa o rakiecie balistycznej,a wiemy o tym że niektóre państwa takie posiadają.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Maxxx [2010-11-03 16:00]

9 listopad
Skoro wojna ma być 10 listopada to 9 zdążę wyprawić swoje urodziny :)))

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kate [2010-11-02 21:04]

a ja mam urodziny 9 go listopada...
i co? jak ja sie z cypru wydostane....?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~efenberg [2010-11-02 20:51]

tajemnicza dziewica
To może być nasz Jaruś

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gal [2010-11-02 19:50]

ha
dobre masz plusa

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~VVyrox [2010-11-02 19:40]

he
Ja tam się nie boje przecież mamy dziury w drogach to czołgi będą wpadać w dziury i mamy Pudziana itp :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ginger018 [2010-11-01 22:04]

1 listopad i dalej nic:-)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~hana [2010-10-28 21:57]

a jednak
prawdopodobny termin to: 10 listopad!!! Jezu ratuj! Ja się boję. Znów zginą niewinni bo się tym na stołkach coś nie podoba!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~wagga [2010-10-31 14:55]

WOJNA BEDZIE
To kwestia czasu !!!Te proroctwo się spełni na 100%

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gość [2010-10-31 11:47]

nic nowego pod słońcem
kryzysy są były i będą nie potrzeba do tego doprawiać filozofi

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Przemooo [2010-10-31 08:39]

31 pażdziernika
za 10 dni

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~jasnowidz [2010-10-31 05:42]

wolną wolę nam dał
jako BÓG jest mizernym misrzem,bardzo głupich ludzi stworzył,jak na BOGA to nie przystoi.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~baq [2010-10-30 11:35]

hahah juz wam mowie czemu to sie nie wydarzy. !
TO SIE NIE WYDARZY! :D Napewno nie w przeciagu najblizszych 50 lat heheh! Nostradamus przewidzial rzeokomo, ze dojdzie do wojny pomiedzy Anglia i Francja hahah ---->> NIC BARDZIEJ MYLNEGO! W jego czasach Anglia z Francja sie ze soba bily i nie przewidywal, ze moga byc w nowych czasach sojusznikami. Wojna USA z Zchodnia Europa -- > to samo hahah! USA (kolonia Anglii) wojna z zachodnia europa (Francja) hahaha Co za smuty nostradamusa. Zobaczycie, w listopadzie nic sie nie wydarzy. Napewno nie wojna Brytanii z Francja czy UE z USA :) ahhaha! To belkoty Nostradamusa. Co za żal. Pozdrawiam.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~baq [2010-10-30 10:58]

hehe
30 pazdziernka.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~cxd [2010-10-29 16:01]

xd
29 pizdziernika

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mateusz [2010-10-29 00:32]

dobrze by bylo zeby wszystko sie co zlego skonczylo a tylko liczni i wierzacy przetrwali
przepraszam z 9 na 10 listopada;p:D

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~mateusz [2010-10-29 00:30]

dobrze by bylo zeby wszystko sie co zlego skonczylo a tylko liczni i wierzacy przetrwali
niech sie dzieje co chce wola Boska tak nam pisane i co pisane ma sie stac juz nie dlugo jestem pewien ze dojdzie do tej wojny :d tak ma byc i tak bedzie z 9 listopada na 20 pije kto sie przylaczy?? najwyzej wypije bede pijany i odwarzniejszzy a jak nic sie nie stanie to bdede mial kaca tez dobrze;p

odpowiedz