Artykuł

Pierwszy na świecie człowiek bez płci. Oficjalnie!

niewiarygodne.pl 16.03.2010 16:45
Pierwszy na świecie człowiek bez płci. Oficjalnie!

Norrie May-Welby (fot. may-welby.blogspot.com)

  A A A
Stało się - pojawił się pierwszy na świecie człowiek bez płci. Norrie May-Welby ma 48 lat i mieszka w Australii. Po rozpoznaniu jego przypadku przez lekarzy, urzędnicy wyrazili zgodę na to, by jego płeć nie była określona. Norrie May-Welby jest zatem dziś rodzaju nijakiego.



Norrie May-Welby urodził się w Szkocji jako chłopiec i kilka lat później przeniósł się do Australii. Tam też w 1990 r. przeszedł operację zmiany płci. Wkrótce okazało się, że bycie kobietą również nie jest dla niego satysfakcjonujące, więc przestał przyjmować tabletki hormonalne i wkrótce zaczął określać siebie jako osobę, które nie jest ani kobietą ani mężczyzną. - poinformował serwis "The Morning Starr".

Kiedy May-Welby wystąpił o wydanie dokumentu potwierdzającego, że jego płeć jest nieokreślona, urzędnicy nie chcieli przystać na jego prośbę. Kiedy jednak lekarze potwierdzili, że system hormonalny Norrie May-Welby nie wykazuje cech charakterystycznych ani dla kobiety ani mężczyzny, urzędnicy zdecydowali się na wystawienie dokumentu, w którym w rubryce "płeć" widnieje informacja "bez płci".

Tagi: medycyna | makabra | dziwactwa

oceń
3
1
Podziel się
 

Zobacz więcej w serwisach WP

Niewiarygodne.pl

Pytamy.pl

Wiadomości

 


Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~dzix [2010-03-16 21:50]

Psychika nie halo
Takiemu czemuś to tylko zakład zamknięty ez klamek potrzebny i tyle. Se wymyślił...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~dffgfg [2010-03-16 21:48]

fggfgf
Za dużo się naoglądął One Piece i chciał zostać idealnym okamą XP

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ANDZIA [2010-03-16 21:30]

OFICJALNIE TO...
JEST FACETEM Z TOTALNIE CHORĄ GŁOWA.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~gość [2010-03-16 19:56]

Nie rozumiem
Pierdoły piszą. On(a) się nie urodził nijaki tylko to jego zasługa. Źle się czuje jako mężczyzna, źle jako kobieta więc nie przyjmuje hormonów i sam(a) robi z siebie cos takiego!!!! A piszą jakby się bez płci urodził!!!! ŻENADA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź