Artykuł

FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici

niewiarygodne.pl 11.04.2011 11:53
FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici

Kosmici naprawdę lądowali w Roswell? Niewygodna prawda wychodzi na jaw (fot. FBI/PD)

  A A A

Kliknij, aby powiększyć (fot. FBI/PD)FBI ujawniło tajne dotąd archiwa, które uwiarygodniają wyśmiewane przez lata teorie na temat lądowania kosmitów w Roswell. Wśród odtajnionych dokumentów znaleźć można notatkę jednego z agentów federalnych, który ze szczegółami relacjonował, co znajdowało się w słynnym wraku odnalezionym w niewielkim amerykańskim miasteczku.

Zaprezentowane właśnie dokumenty mogą być nie w smak sceptykom i wszystkim osobom, które z nieskrywaną radością wykpiwają tzw. teorie spiskowe. Opublikowane materiały nie pozostawiły bowiem wątpliwości, że coś na rzeczy być musi. W pochodzących z 1950 r. zapiskach sporządzonych przez agenta Guya Hottela i skierowanych do dyrektora FBI, znaleźć można tajne dotąd informacje na temat szczątków tajemniczych obiektów w kształcie spodków oraz ich zawartości - poinformowały brytyjskie media.

Jeśli wierzyć zapiskom, to potwierdzają się hipotezy, zgodnie z którymi na pokładzie okrągłych obiektów znajdować się miały zwłoki."Trzy tzw. latające spodki zostały odkryte w Nowym Meksyku. Zostały określone jako okrągłe obiekty z uniesioną częścią środkową i średnicy ok. 15 m" - czytamy w oświadczeniu agenta Hottela, który opisywał znalezisko śledczych z US Air Force. "W każdym znajdowały się trzy ciała podobne do ludzkich zwłok, ale o bardzo niskim, wynoszącym ok. 90 cm wzroście i odziane w metaliczny strój o bardzo drobnej teksturze".

Wiadomości na temat niezwykłego obiektu, na pokładzie którego znajdowały się bliżej niezidentyfikowane istoty agent Guy Hottel otrzymał od informatora, którego dane personalne zostały usunięte z dokumentów. Brakuje także szczegółowych informacji na temat daty odkrycia wraku.

Zobacz też: UFO istnieje! Znane osoby, które wierzą

Katastrofa UFO w Gdyni. Polskie Roswell?
Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: kosmici | fbi | roswell

oceń
tak 40 75.47%
nie 13 24.53%

Opinie (612)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~lmfao 2011-04-13 (02:02) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 18 godzin i 39 minut temu

to nie kosmos
to nie byl kosmos ...tylko Oddzial Zamkniety w Szpitalu Psychiatrycznym ...czubku!

odpowiedz

0
0
~Robert8787 2011-04-12 (17:57) 6 lat 7 miesięcy 6 dni 2 godziny i 44 minuty temu

Byłem kiedyś w kosmosie, porwali mnie
mieli tam sale z klatkami, w klatce różne zwirzęta i ludzie, powiedzieli mi że dla nich jesteśmy tylko fauną, człowiek to dla nich jak dla nas szympans.....mieli takie wielkie, inteligentne i zimne oczy...na koniec wszczepili mi metalową płykę i odwieźli na Ziemię, odtąd jestem jak zaobraczkowany ptak, wiedzą o mnie wszystki i śledzą każdy mój krok

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~alien 2011-04-13 (00:39) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 20 godzin i 2 minuty temu

skoro wszechświat jest...
zbiorem o nieskończonej liczbie elementów tzn.planet i innych obiektów jak gwiazdy i całe galaktyki, to planet na których istniej życie inteligentne jest też nieskończona ilość. Wszystkie opowieści o takiej czy innej liczbie planet to bajki. Ogranicza nas nasza cielesność ale i wyobrażnia o tym co istnieje w przestrzeni kosmicznej.Wystarczyło zbudować teleskop, który pokazał, że istnieją inne galaktyki, których nie można policzyć. Postęp technologiczny na ziemi, którego jesteśmy świadkami to efekt krótkiego okresu, oczywiście biorąc pod uwagę wiek wszechświata. Ten wiek to tylko przypuszczenia czysto teoretyczne.Można domniemywać a na podstawie badań naukowych i znalezisk stwierdzić, że inteligentne życie na ziemi pojawiało się i znikało na przestrzeni jej dziejów.Osobiście widziałem w latach 60-ch wyciągnięte z popiołu węglowego coś co nie było tworem naturalnym i tyle na ten temat. Pozdrawiam

odpowiedz

0
0
~D>K>O 2011-04-12 (22:34) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 22 godziny i 7 minut temu

i mysl w cialo sie zmienilo
mylisz sie nie tylko ludzie sa inteligentni jak bys to wiedzial nie pierd... bys bzdur nie masz pojecia jak zwierzeta sa inteligetne pamietaj kazdy gatunek dazy do dominacji w swojej niszy narazie my okopujemy wszystkie ale to sie moze zmienic jak juz sie zmienialo w historii ziemii przechodzenia od do to ewolucja poza tym we wszechswiecie jest wiecej gwiazd niz ziaren piasku na wszystkich pustyniach i zaloze sie ze gdzies znajduja sie odpowiednie warunki do powstania zycia wszytkie skladkiniki ktore my posidamy sa ogolnie dostepne we wszechswiecie tak jak dla nas wystarczy po galaktykach poszukac

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Peter 2011-04-13 (00:09) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 20 godzin i 32 minuty temu

Rzeczywistosc
Prawda jest taka,ze nawet wam sie w glowie nie miesci ile jest zycia w kosmosie!A to,ze ludzie w to nie wierza jest tylko potwierdzeniem jak bardzo jestesmy inteligientni!Samo to,ze czlowiek kiedys myslal ze ziemia jest plaska mowi sama za siebie!Jak zobaczycie to uwierzycie i juz nie moge sie doczekac tego momentu jak wszystkie niedowiarki sie zdziwia!Prosze was miejcie troche bogatsze myslenie o tym co jest wokol was!Popatrzcie w niebo i zobaczcie ile tam jest gwiazd i pomyslcie...czy w takim wielkim wszechswiecie istniejemy tylko my????napewno nie!!!!!!!!!!!

odpowiedz

0
0
~kicus 2011-04-12 (23:25) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 21 godzin i 16 minut temu

PO - Pozaziemskie Oszolowmy
To nie Polacy rzadza Poslka tyklo ktos kto chce nasz kraj przejac i sprzedac.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~ks.Robak 2011-04-13 (00:02) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 20 godzin i 39 minut temu

Dlaczego przyjmujemy że obcy muszą sie dotleniać i potrzebować wodę do życia.Przecież to bzdura.Te warunki wcale nie muszą być spełnione.Jesteśmy za bardzo przywiązani do takiej wiedzy.Bo my tak żyjemy?Inni nie muszą.

odpowiedz

0
0
~Wisełka 2011-04-12 (21:20) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 23 godziny i 21 minut temu

Stefan N. to na pewno Obcy !!!
Czy zauważyliście, że jak on mówi to ma wybałuszone oczy, nie mruga powiekami a z ust leci mu jakaś wydzielina ? A czemu jest tak często w telewizji ? Bo tam jest dużo gniazdek elektrycznych i on może się niepostrzeżenie do któregoś podłączyć żeby naładować baterie !

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
0
~N-techno 2011-04-12 (21:08) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 23 godziny i 33 minuty temu

To są rzeczy bardzo wyjatkowe.
To są spotkania najwyższego stopnia, tworzące historię ludzkości. Wielokrotnie spotykałem na zewnątrz kosmitów, widok może porażać, dlatego lepiej unikać. Natomiast dostałem ścisłą komendę do wysłania ze swojego promu w przestrzeń galaktyczna sondy badawczej. Kilka dni ziemskich zajmie jej lot w przestworzach, lecz rozłożona przyniesie wielu cennych składników badawczych, z których w przyszłości oraz osiągnięć będzie korzystać ludzkość:)hehe I znów ludzkość oraz ziemianie winni mi wdzięczność za takie poświęcenie, że sam jeden wychodzę w przestrzeń, gdzie asteroidy i zagrożenia, a jednak bohatersko i z czułością pożegnam sondę badawczą:)hehe

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

0
0
~nowa epoka 2011-04-12 (23:09) 6 lat 7 miesięcy 5 dni 21 godzin i 32 minuty temu

Matematycznie nie ma takiej możliwości żeby we
wszechświecie nie było innego życia niż tylko na ziemi. Po za tym istnienie kosmitów nie kłóci się z istnieniem Boga. Wręcz przeciwnie. Poczytajcie sobie najlepiej Echo Chrystusa Króla i www.apokalipsa.info Kościół nie chce przyznać że jest inne życie bo to by podważyło strukturę i UKŁAD faryzeuszowski z władzą świecką która rządzi Szatan, jedna z najpotężniejszych ISTOT we wszechświecie.Kłamstwo i tak ma krótkie nogi, a wygląda na to że jesteśmy u progu nowych czasów. Amen. Ci co przeżyją będą budować nowy świat. Jedyne czego można się obawiać to podejście do niektórych grup obcych tak jak Indian do KONKWISTADORÓW.

odpowiedz

regulamin serwisu