Artykuł

FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici

niewiarygodne.pl 11.04.2011 11:53
FBI ujawnia prawdę! W Roswell naprawdę wylądowali kosmici

Kosmici naprawdę lądowali w Roswell? Niewygodna prawda wychodzi na jaw (fot. FBI/PD)

  A A A

Kliknij, aby powiększyć (fot. FBI/PD)FBI ujawniło tajne dotąd archiwa, które uwiarygodniają wyśmiewane przez lata teorie na temat lądowania kosmitów w Roswell. Wśród odtajnionych dokumentów znaleźć można notatkę jednego z agentów federalnych, który ze szczegółami relacjonował, co znajdowało się w słynnym wraku odnalezionym w niewielkim amerykańskim miasteczku.

Zaprezentowane właśnie dokumenty mogą być nie w smak sceptykom i wszystkim osobom, które z nieskrywaną radością wykpiwają tzw. teorie spiskowe. Opublikowane materiały nie pozostawiły bowiem wątpliwości, że coś na rzeczy być musi. W pochodzących z 1950 r. zapiskach sporządzonych przez agenta Guya Hottela i skierowanych do dyrektora FBI, znaleźć można tajne dotąd informacje na temat szczątków tajemniczych obiektów w kształcie spodków oraz ich zawartości - poinformowały brytyjskie media.

Jeśli wierzyć zapiskom, to potwierdzają się hipotezy, zgodnie z którymi na pokładzie okrągłych obiektów znajdować się miały zwłoki."Trzy tzw. latające spodki zostały odkryte w Nowym Meksyku. Zostały określone jako okrągłe obiekty z uniesioną częścią środkową i średnicy ok. 15 m" - czytamy w oświadczeniu agenta Hottela, który opisywał znalezisko śledczych z US Air Force. "W każdym znajdowały się trzy ciała podobne do ludzkich zwłok, ale o bardzo niskim, wynoszącym ok. 90 cm wzroście i odziane w metaliczny strój o bardzo drobnej teksturze".

Wiadomości na temat niezwykłego obiektu, na pokładzie którego znajdowały się bliżej niezidentyfikowane istoty agent Guy Hottel otrzymał od informatora, którego dane personalne zostały usunięte z dokumentów. Brakuje także szczegółowych informacji na temat daty odkrycia wraku.

Zobacz też: UFO istnieje! Znane osoby, które wierzą

Katastrofa UFO w Gdyni. Polskie Roswell?
Polub niewiarygodne.pl na Facebooku

Tagi: kosmici | fbi | roswell

oceń
tak 40 75.47%
nie 13 24.53%

Opinie (612)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

3
0
~rick 2011-11-22 (20:11) 5 lat 11 miesięcy 28 dni 19 godzin i 53 minuty temu

no i wszystko jasne dlaczego nie chcą tego oficjalnie ujawnić - bo(jak wynika z wypowiedzi niżej) głupota jest powszechna...

odpowiedz

1
12
~Noe 2011-04-11 (20:13) 6 lat 7 miesięcy 8 dni 19 godzin i 51 minut temu

Niestety jesteśmy sami w kosmosie
, o życiu na Ziemi zadecydował przypadek (odpowiednie warunki do istnienia białka ).A rozwój życia inteligentnego jak Homo Sapiens, to już szansa jak 1: do wszystkich planet i gwiazd we Wszechświecie.

odpowiedz

pokaż 34 ukryte odpowiedzi

7
6
~lenio 2011-04-13 (13:28) 6 lat 7 miesięcy 7 dni 2 godziny i 36 minut temu

UFO
Tak.Tak. I jak zwykle mówili po angielsku.Stroje szyła im Vistula. Mieli proporcje małego człowieczka bo jakże inaczej. Proszę spojrzeć na życie na Ziemi. W tych samych jednakowych warunkach natura stworzyła tysiące rodzajów i gatunków istot zupełnie niepodobnych do siebie.Jedne są malutkie inne ogromne a gdzieś pomiędzy nimi człowiek. Nawet jeżeli istnieje podobna planeta to oświetla ją "słońce" o innym spektrum światła. Jeżeli płyną rzeki to skład wody może być inny. To dyskwalifikuje jakiekolwiek podobieństwo żywych istot do naszych."Starożytna" woda w lodowcach ziemskich jest chemicznie zgodna z wodą w rzekach a do picia się nie nadaje. Na kontynencie australijskim żyją torbacze, nie występujące nigdzie indziej poza Zoo. Podobnie jest z ptaszkiem Kiwi. Koga więc będzie przypominał ufoludek. Może nie będzie miał: układu trawiennego, oczu, uszu, i tylu kończyn. A statek zrobiony jak na ziemi: metal spawany i nitowany. W środku rury, przewody i szklane okrągłe okienka z gumowymi uszczelkami. Kto chce nas "przerobić" takimi plewami informacyjnymi.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

6
0
~pawsti 2011-07-25 (17:10) 6 lat 3 miesiące 25 dni 22 godziny i 54 minuty temu

my poprostu zyjemy w horym systemie z ktorego nie potrafimy sie uwolnic wszystko co jest i bedzie jest juz zapisane i nik nic nie zrobi bo nie potrafimy sie zbuntowac i postawic jestesmy slabi i nikt nie zaprzeczy ale w niekturych juz peka zwierzecy instynkt i taki jest juz uznawany za zdrajce i zostaje odsuwany on reszty spoleczenstwa a jak ktos sie chce wypowiedziec i ci wyzsza ranga widza ze reszta za nim idzie to tez go odsuwaja zabijaja albo jeszcze zrobia tak ze beda mieli z niego kozysci taka jest kolej zeczy

odpowiedz

7
0
~Banan 2011-05-11 (19:19) 6 lat 6 miesięcy 8 dni 20 godzin i 45 minut temu

Nie ma tryliarda. Nikt nie wie, ile ich jest. Nie wiadomo, czy to, co NASA pokazuje jest prawdą. Nie wiadomo, czy to UFO to prawda, my, jako jednostki jesteśmy uzależnieni od pewnych rzeczy - jak... Medie. A kto rządzi mediami? USA.

odpowiedz

2
0
~.,., 2011-05-06 (14:24) 6 lat 6 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 40 minut temu

.,.,
Jakby kosmici mieli zniszczyc ziemię by już to zrobili.Jak bedzecie ich drażnić np.zamykając w jakimś muzeum to się zemszczą i zniszczą ziemie.

odpowiedz

0
0
~.,., 2011-05-06 (14:24) 6 lat 6 miesięcy 14 dni 1 godzinę i 40 minut temu

.,.,
Jakby kosmici mieli zniszczyc ziemię by już to zrobili.Jak bedzecie ich drażnić np.zamykając w jakimś muzeum to się zemszczą i zniszczą ziemie.

odpowiedz

1
3
~agent ef bi ajajaj 2011-05-05 (22:36) 6 lat 6 miesięcy 14 dni 17 godzin i 28 minut temu

cała prawda o UFO
czy ten ejdżent nazywał się Huy Gottel? No to huyowe nazwisko jak na speszial ejdżenta. A nie mógł zrobić zdjątek tym spodkom swoją komórką? i wkleić na fejsbuka? zaraz w fotoszopie narobie wam takich akt FBI KGB CzeKa NKWD PiSS SB UB i jakich tylko chcecie. I ujawnię tam że Kenedjego zastrzelił niepełnosprytny agent Mosadu będący tak naprawdę wnukiem Czang Kaj Szeka i siostry Stalina z nieprawego łoża co otruli kota Kaczyńskiego helem z okrętu podwodnego Kursk gdy zapylał plankton radioaktywnym izotopem głupoty internautowej z dodatkiem wąglika z Klewek z czarnej teczki Stana Tymińskiego itd itp...

odpowiedz

2
2
~lenio 2011-04-13 (13:34) 6 lat 7 miesięcy 7 dni 2 godziny i 30 minut temu

UFO
Tak.Tak. I jak zwykle mówili po angielsku.Stroje szyła im Vistula. Mieli proporcje małego człowieczka bo jakże inaczej. Proszę spojrzeć na życie na Ziemi. W tych samych jednakowych warunkach natura stworzyła tysiące rodzajów i gatunków istot zupełnie niepodobnych do siebie.Jedne są malutkie inne ogromne a gdzieś pomiędzy nimi człowiek. Nawet jeżeli istnieje podobna planeta to oświetla ją "słońce" o innym spektrum światła. Jeżeli płyną rzeki to skład wody może być inny. Jeżeli jest atmosfera to o innym ciśnieniu i nawet nieco innym składzie chemicznym. To dyskwalifikuje jakiekolwiek podobieństwo żywych istot do naszych."Starożytna" woda w lodowcach ziemskich jest chemicznie zgodna z wodą w rzekach a do picia się nie nadaje. Na kontynencie australijskim żyją torbacze, nie występujące nigdzie indziej poza Zoo. Podobnie jest z ptaszkiem Kiwi. Koga więc będzie przypominał ufoludek. Może nie będzie miał: układu trawiennego, oczu, uszu, i tylu kończyn. A statek zrobiony jak na ziemi: metal spawany i nitowany. W środku rury, przewody i szklane okrągłe okienka z gumowymi uszczelkami. Kto chce nas "przerobić" takimi plewami informacyjnymi.Rozumiem że człowiek chce w coś wierzyć. Lecz niech to czyni z większym umiarem.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
0
~Czarny 2011-04-13 (15:52) 6 lat 7 miesięcy 7 dni i 12 minut temu

UFO
Niektórzy dobrze piszą. Dowiedzcie się najpierw czego a nie piszecie, że tylko Ziemia jest zamieszkana.... jest ponad tryliard planet ( dla uwidocznienia 1,000,000,000,000,000,000,000 :D ) więc życie na 101% istnieje na równym poziomie technologicznym co My lub wyżej kilkadziesiąt razy :D Można nawet to porównać do ilości komórek w mózgu człowieka :D Człowiek posiada około 15 miliardów komórek to jest kilkasetysięcy razy mniej niż planet we wszechświecie.

odpowiedz

regulamin serwisu