Galeria

8. Zbigniew Nowak

8. Zbigniew Nowak

O tym polskim uzdrowicielu jeszcze kilkanaście lat temu było bardzo głośno. Polskiej publiczności znany jest on głównie z programu telewizyjnego "Ręce, które leczą", emitowanego na antenie telewizji Polsat. Program ten cieszył się olbrzymią popularnością i gromadził przed odbiornikami tłumy widzów. Każdy z oglądających mógł wyciągnąć ręce do telewizora i tym sposobem zyskać trochę mocy Zbigniewa Nowaka.

Ten znany uzdrowiciel do dzisiaj zajmuje się bioenergoterapią. Założył także ośrodek medycyny niekonwencjonalnej i wciąż przekazuje swoją energię ludziom. Czy udawało mu się to również przez telewizor? Wszystko wskazuje na to, że to niemożliwe, ale może jednak?Tagi: uzdrowiciel | cuda | wizje | dary


oceń
tak 92 52.57%
nie 83 47.43%

Opinie (136)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~Czesław Kazimierz & Jakubiczka 2017-07-22 (11:28) 2 miesiące 29 dni 10 godzin i 2 minuty temu

Co znaczy nie wiedza.Oczernianie ,po chrześcijańsku uzdrowicieli.W każdej dziedzinie,można spotkać nie uczciwość.To nie dotyczy wszystkich.A nie wiedza gubi nas.Głupio się przyznać że czegoś nie wiemy.Ale za to mamy reakcje.To śmiech,lub nagonka na coś co pojęcia nie mamy.Czyli kompleks. Wszędzie,w każdym zawodzie jest potrzebna etyka.A może lepiej skwitować to prosto demonizm.W rzeczywistości ,nie wiedzą wszyscy co to jest demonizm.Ale ładna nazwa.Na leży zadać ,pytanie.Czy św.Ojciec Pio ,który też uzdrawiał ,czy O.Czesław Klimuszko - jasnowidz byli demonami?Bo uzdrawiali.Nie bo to wywodzi się z kościoła to święte.A jeżeli po za kościoła wywodzi się jest demoniczne.Czy świecki człowiek nie może mieć daru uzdrawiania?Wszelkie uzdrawiania mają charakter duchowy ,Czyli kontakt najwyższym.Czy wszyscy kapłani .księża są święci? Pójdą po znajomości do nieba?Czasami bywa tak,że zwykły człowiek bez wykształcenia ,nie będąc mnichem czy kapłanem może mieć dar boski i być prawie święty.A to trzeba uszanować i podchodzić z szacunkiem.Oraz pewną ostrożnością mam na myśli uczciwość.Czy ,oczernianie kogoś ,wywodzi się z chrześcijaństwa,bardzo kochającego Boga?.Czy właśnie z demonizmu?.

odpowiedz

0
0
~tadeuszstawiarski@gmail.com 2016-09-19 (06:44) 1 rok 1 miesiąc 2 dni 14 godzin i 46 minut temu

Szukam uzdrowiciela dla mojej kochanej Krysi. Uwazam, ze mozna Ja podleczyc. Szpital w kanadzie jusz zrezygnowal . Dzial geriatri zauwozylem jest nie zainteresowany przedluzyciem zycia. Prosze jezeli sie ktos podejmie zaplace duze pieniadze. Tadeusz Prosze o odpowiedz K&Ted

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

0
0
~Jola 2016-04-18 (16:47) 1 rok 6 miesięcy 3 dni 4 godziny i 43 minuty temu

leczenie falowo-kwantowe to uzdrowiło moja mamę gdzie miała już list do hospicjum

odpowiedz

2
0
~peter 2016-01-10 (20:09) 1 rok 9 miesięcy 11 dni 1 godzinę i 21 minut temu

najwiekszym uzdrowicielem XX wieku jest i byl BRUNO GRONING wedlug mnie - przekazywal nauki chrystusowe i przy tym uzdrawial,wyjasnial zasady gry duchowej ludziom.kto poznal ta nauke dokladnie wie o czym mowie.b. duzym szacunkiem obdarzyl bym tez mistyczke z syri pania MYRNA NAZZOUR ktora niewatpliwie uzdrowila dziesiatki ludzi,wspomnial bym o swietej ricie i swietej teresie neumann ,natomiast ludzie typu pan nowak czy kaszpirowsky to z calym szacunkiem - podziekowalbym IM - oddajecie za darmo i otrzymujecie za darmo mowil NAJWIEKSZY UZDROWICIEL NA SWIECIE - JEZUS CHRYSTUS ,a obaj panowie tylko dorobili sie majatkow na swoim dzialaniu.Nie wiem jaka energie oni przekazuja ,ale dla mnie to kakas psychoza,tylko energia boska i sam BOG moze uzdrawiac za darmo a uzdrowiciele jak bruno groning czy jan od boga sa tylko narzedziami boga w uzdrowieniu!!

odpowiedz

8
0
~Tepez 2012-12-04 (17:16) 4 lata 10 miesięcy 17 dni 4 godziny i 14 minut temu

Zbigniew Nowak? 13 lat temu moja mama specjalnie do warszawy do tego oszusta jechała, by ją wyleczył, miała być zdrowa, a umarła nie długo później. Nie ma ludzi, którzy leczą.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

2
0
~aga 2014-01-17 (16:50) 3 lata 9 miesięcy 4 dni 4 godziny i 40 minut temu

Małgorzata Krajewska.Ta Pani naprawdę czyni cuda z pomocą istot i energetycznie uzdrowiła mojego brata, a wg lekarzy już miało go z nami nie być. Pomaga wszystkim i na wszystko. Polecam ona jest niezwykła leczy indywidualnie, na odległość: telefonicznie lub przez skype i to działa.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

1
3
~hey 2014-08-10 (19:50) 3 lata 2 miesiące 11 dni 1 godzinę i 40 minut temu

Byłem u wielu uzdrowicieli między innymi u Harissa i Nowaka,kilkadziesiąt razy u Olszewskiej z Białej Podlaskiej i wielu innych i żaden nic mi nie pomógł

odpowiedz

17
17
~SJJJJJJJJJJJJJJJ 2013-02-16 (10:36) 4 lata 8 miesięcy 5 dni 10 godzin i 54 minuty temu

A dla Wojtyły szukajo jednego uzdrowienia-cudu zeby został swietym.Ludzie czy macie troche kleju w łepetynach.Co to jest ta czorna mafja K.K.Ktos ma dziesiątki a moze setki uzdrowien i co????? wyklenty przez K.K. Co za ciemnogród w XXI wieku

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

0
1
~Łukasz M. 2014-01-27 (21:34) 3 lata 8 miesięcy 23 dni 23 godziny i 56 minut temu

Moim zdaniem w artykule powinna się znaleźć również sama wersja Pana Harrisa dotycząca modus operandi jego "uzdrawiania", sama Wikipedia informuje: Harris prowadził przez długi okres seanse uzdrowicielskie w Polskich kościołach. W seansach tych wzięły udział miliony ludzi (według jednego ze źródeł było to 9 milionów ludzi)[6]. Gdy jednak Harris poinformował, że uzdrawia za pomocą duchów i że są to demony - zabroniono mu wstępu do kościołów. Aktywista antysektowy Robert Tekieli twierdzi, że Harris inicjował uczestników seansów w okultyzm i szacuje, że zainicjował w ten sposób trzy miliony Polaków, którzy - pełni zaufania - przychodzili do kościołów na jego seanse[7]. Również w wywiadzie przeprowadzonym przez Hannę Karaś: Byłam podającą u Harrisa: najbliższa współpracowniczka Harrisa w Polsce mówi o jego okultystycznych i bardzo niebezpiecznych duchowo (prowadzących do zniewolenia) praktykach: Czy dziś umie to Pani już wyjaśnić? Często pytałam Harrisa o różne rzeczy wprost. Któregoś razu powiedział mi, że pracuje z duchami. Pytałam się, jak to duchami? Tłumaczył mi więc, że istnieje świat duchów. [...] W chwili, gdy stal za mną, zaczęłam się nieoczekiwanie modlić. Moja modlitwa płynęła naprawdę z głębi serca. Harris w tym czasie ciągle stał nade mną. Jego zabiegi wydłużały się. Po kilku minutach powiedział, że nic z tego nie będzie. Zdumiałam się. "Dlaczego" - zapytałam. "Bo czuję mur, nie mogę się przebić" - odpowiedziałl Harris. Nagle uświadomiłam sobie, że tym murem jest moja modlitwa. Po kilku miesiącach, za kolejnej bytności Harrisa w Polsce, dowiedziałam się, że moja pomoc jest niemożliwa, że mu przeszkadzałam. Przestrzegam wszystkich przed wszelkiego rodzaju bioenerioterapią, to wielkie niebezpieczeństwo i ryzyko zniewolenia duchowego... Pozdrawiam Łukasz M.

odpowiedz

3
0
~JA 2014-01-14 (13:34) 3 lata 9 miesięcy 7 dni 7 godzin i 56 minut temu

Byłam małym dzieckiem kiedy pan Harris "wyleczył" moje uszy. Rodzice byli załamani moim ciągłym zapaleniem uszu. Niby zwykła, banalna choroba, ale kiedy dziecko choruje niemal bez przerwy staje się koszmarem nie tylko dla malucha ale dla całej rodziny. Mama i Tata całymi nocami nosili mnie na rękach chodząc a mieszkaliśmy wtedy w jednym pokoju. Tylko noszona na rękach nie płakałam z bólu. I wtedy udało się załatwić żebym mogła wziąć udział w spotkaniu z panem Harrisem. Od tamtej pory ani razu nie bolały mnie uszy. A ciężko powiedzieć że wpłynął on jakoś na moją psychikę. Byłam na to stanowczo za mała. Nawet tego nie pamiętam.

odpowiedz

regulamin serwisu