Galeria

"Życie po śmierci" istnieje! Oto niezłomne dowody

"Życie po śmierci" istnieje! Oto niezłomne dowody

Moment śmierci jest dla większości ludzi najbardziej przerażającą wizją. Doświadczeniu, z którym będzie się musiał zmierzyć każdy towarzyszą dziesiątki pytań. Każdy od czasu do czasu zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała chwila, w której przyjdzie mu się żegnać ze światem - kiedy to będzie; czy będzie bolało i chyba to najważniejsze - czy jest tam coś po drugiej stronie? Mimo dociekań badaczy, filozofów czy teologów na wiele z tych pytań nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Śmierć jest bowiem przeżyciem osobistym i indywidualnym.

Najwięcej wątpliwości towarzyszy oczywiście zagadnieniu "życia po śmierci". Z jednej strony wielu naukowców i racjonalistów przekonuje, że wszystko ogranicza się do tego, co jest "tu i teraz"; z drugiej zaś - istnieje wiele relacji, czasami pochodzących od ludzi niewierzących, które podważają tezy naukowców.Tagi: medycyna | nde | religia


oceń
tak 341 81.19%
nie 79 18.81%
[1/8] następne »

Opinie (939)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~jaki nick? 2015-11-16 (00:29) 13 dni 12 godzin i 45 minut temu

Bracia i siostry,prawda jest taka jak zawsze,bolesna.Jestesmy niczym rosliny ,badz plankton.. we wszechswiecie,.jaka reinkarnacja?cyk i nie ma nic,.

odpowiedz

7
5
~AFG 2011-04-26 (13:55) 4 lata 7 miesięcy 2 dni 23 godziny i 19 minut temu

Cześć ateiści
Czy relacje milionów ludzi, którzy przeżyli smierć kliniczną, Wam nie wystarczą, żeby uwierzyć? Aha, wiem wiem, co powicie: miliony much... Do Was osobiście Pan Bób by się pofatygował i rękę podał, a i tak byście nie uwierzyli.

odpowiedz

pokaż 27 ukrytych odpowiedzi

2
2
~Paweł 2015-06-21 (19:12) 5 miesięcy 7 dni 18 godzin i 2 minuty temu

PO ŚMIERCI TO ZNOWU BĘDZIEMY MAŁYMI DZIEĆMI JA TAK ŚMIERCI SIĘ NIE BOJĘ BO WIEM ŻE SIĘ URODZĘ KIMŚ LEPSZYM I DOSTANE LEPSZE ŻYCIE NIŻ TERAZ CO JE MAM

odpowiedz

2
1
~Paweł 2015-06-21 (19:09) 5 miesięcy 7 dni 18 godzin i 5 minut temu

LUDZIE W ŻYCIU TEGO NIE BĘDĄ WIEDZIEĆ ŻE UMRZE I OD NOWA SIĘ URODZĘ KIMŚ INNYM DZIEWCZYNĄ TAK NAPRAWDĘ BĘDĘ NOWE DZIECKO NIE PAMIĘTAJĄCE WCALE STARE ŻYCIE PO ŚMIERCI ŻYJEMY OD NOWA W INNYCH RODZINACH I W INNYCH WCIELENIACH NAWET TEN KTO UMARŁ TO NIE BĘDZIE ANI WIEDZIAŁ ŻE ZNOWU ŻYJE I TAK JEST W KOŁO UMIERAMY I SIĘ ZNOWU RODZIMY

odpowiedz

1
1
~Paweł 2015-06-21 (18:35) 5 miesięcy 7 dni 18 godzin i 39 minut temu

JA WIERZĘ W ŻYCIE PO ŚMIERCI BO ISTNIEJE NAPRAWDĘ ŻYCIE PO ŚMIERCI WIERZE W TO ŻE UMRZE I MOJA DUSZA WEJDZIE W INNE WCIELENIE WIEM ŻE URODZĘ SIĘ NA NOWO MAŁĄ DZIEWCZYNKĄ BO TERAZ CO ŻYJE TO JESTEM CHŁOPAKIEM ALE JAK UMRZE TO URODZĘ SIĘ DZIEWCZYNKĄ JA BARDZO WIERZĘ W REINKARNACJĘ BO REINKARNACJA ISTNIEJE

odpowiedz

25
0
~Aleksandra 2012-10-06 (14:42) 3 lata 1 miesiąc 22 dni 22 godziny i 32 minuty temu

Filozofia, fizjologia, biologia,archeologia, teologia , medycyna i inne nauki, od dawien łamały sobie zęby , aby udowodnić swoje racje. To właśnie brak rzetelnych dowodów na istnienie życia po śmierci jest przyczyną spekulacji na ten temat. A odpowiedź mamy dość prostą. Otóż, nikt nigdy nie wrócił po śmierci i nie powiedział nam jak tam jest, że w ogóle jest, co robił, kogo spotkał itp.. Bo przeciez "śmierć'' zakończona powrotem do życia, to wyrwanie się chorobie, dalszy ciąg życia i nic ponad to . Czy istnieje Bóg, czy istnieje dusza nieśmiertrelna i co to właściwie jest, skąd się wzięło życie i po co tu żyjemy, czy istnieje życie po tej rzeczywistej śmierci i gdzie ? Na te i im podobne pytania ,nigdy, NIGDY nie dostaniemy odpowiedzi. To pytania odwieczne, i bez odpowiedzi. A jeśi jest Bóg i przewidział dla nas życie pośmierci, to się dowiemy w sposób dla nas zrozumiały ,od Niego w odpowiednim czasie. I z pewnością nie ukarze nas za coś, czego nie możemy zrozumieć i uwierzyć . Bóg Stworzyciel wszechrzeczy przedstawiony na kartach Pisma Świętego jest przecież MIŁOŚCIĄ . Jakże mógłby pozabijać swoje dzieci, dzieło rąk swoich....? A jeśli Boga nie ma, daremne nasze wysiłki . Nie wiem , czy Bóg istnieje. Chciałabym, żeby istniał. Jestem katoliczką. Mam ogrom wątpliwosci. WIERZACY, nie pomstujcie na niewierzacych. Nie opluwajcie ich, nie uragajcie im, nie sądźcie, wszak sąd należy tylko do Boga. To mamy zapisane w Biblii. Pamiętajcie, że niewierzący to także dzieci Boze, stworzone przez NIEGO. Czy wy, wierzący, praktykujący katolicy jesteście czyści jak łza? Kto dał wam prawo sądu nad innymi ? Rościcie sobie prawo do czegoś, co nalezy tylko do Boga. Zatem, opuście rękę z kamieniem, zbadajcie własne sumienie. Zacznijcie robienie porządków od własnego podwórka. Przewodnicy duchowi z pewnoscią wam to już mówili.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
1
~besty 2014-11-30 (11:34) 11 miesięcy 30 dni 1 godzinę i 40 minut temu

to, że istnieje życie po śmierci, ja nie mam żadnych wątpliwości, a jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, albo potrzebuje dowodów warto sięgnąć po książkę Mapa nieba E. Alexandra. tam jest sporo dowodów na to, że istnieje życie po śmierci.

odpowiedz

4
2
~adam222 2014-11-12 (22:49) 1 rok 16 dni 14 godzin i 25 minut temu

Bóg istnieje wiedza co Ci ktorzy nie tylko wierza ale to czują milosc to uczucie milosc to Bog i Jezus Chrystus :)

odpowiedz

9
63
~więc 2011-09-13 (17:37) 4 lata 2 miesiące 15 dni 19 godzin i 37 minut temu

życia po śmierci nie ma! ponieważ to co widzimy, śnimy i czujemy jest efektem działania komórek, przepływu impulsów przez neurony, które są fizyczne, istnieją jako tkanka biologiczna. śmierć to koniec, nicość. przestańcie wreszcie robić sobie nadzieję na życie po życiu, bo jeśli istnieje taka możliwość to tylko jeśli zbuduje się nowa tkanka biologiczna, czyli jedyna możliwość to reinkarnacja, ale nie polegająca na wędrówce dusz bo duszy też nie ma tylko na odwiecznej przemianie materii w energię i na odwrót. czyli nowy twór praktycznie nie ma nic ze starym życiem wspólnego jedynie świadomość istnienia być może staje się nowym życiem. skąd to wiem? myślę wiec jestem.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

2
4
~mxzptlk 2014-09-03 (12:43) 1 rok 2 miesiące 26 dni i 31 minut temu

Po śmierci mojego ukochanego psa jestem w traumie już od miesiąca, on zginał to i ja mogę, wszystko mi jedno.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

regulamin serwisu