Galeria

"Życie po śmierci" istnieje! Oto niezłomne dowody

"Życie po śmierci" istnieje! Oto niezłomne dowody

Moment śmierci jest dla większości ludzi najbardziej przerażającą wizją. Doświadczeniu, z którym będzie się musiał zmierzyć każdy towarzyszą dziesiątki pytań. Każdy od czasu do czasu zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała chwila, w której przyjdzie mu się żegnać ze światem - kiedy to będzie; czy będzie bolało i chyba to najważniejsze - czy jest tam coś po drugiej stronie? Mimo dociekań badaczy, filozofów czy teologów na wiele z tych pytań nie da się odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Śmierć jest bowiem przeżyciem osobistym i indywidualnym.

Najwięcej wątpliwości towarzyszy oczywiście zagadnieniu "życia po śmierci". Z jednej strony wielu naukowców i racjonalistów przekonuje, że wszystko ogranicza się do tego, co jest "tu i teraz"; z drugiej zaś - istnieje wiele relacji, czasami pochodzących od ludzi niewierzących, które podważają tezy naukowców.Tagi: medycyna | nde | religia


oceń
tak 334 80.87%
nie 79 19.13%
[1/8] następne »

Opinie (934)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

22
0
~Aleksandra 2012-10-06 (14:42) 2 lata 7 miesięcy 17 dni 18 godzin i 18 minut temu

Filozofia, fizjologia, biologia,archeologia, teologia , medycyna i inne nauki, od dawien łamały sobie zęby , aby udowodnić swoje racje. To właśnie brak rzetelnych dowodów na istnienie życia po śmierci jest przyczyną spekulacji na ten temat. A odpowiedź mamy dość prostą. Otóż, nikt nigdy nie wrócił po śmierci i nie powiedział nam jak tam jest, że w ogóle jest, co robił, kogo spotkał itp.. Bo przeciez "śmierć'' zakończona powrotem do życia, to wyrwanie się chorobie, dalszy ciąg życia i nic ponad to . Czy istnieje Bóg, czy istnieje dusza nieśmiertrelna i co to właściwie jest, skąd się wzięło życie i po co tu żyjemy, czy istnieje życie po tej rzeczywistej śmierci i gdzie ? Na te i im podobne pytania ,nigdy, NIGDY nie dostaniemy odpowiedzi. To pytania odwieczne, i bez odpowiedzi. A jeśi jest Bóg i przewidział dla nas życie pośmierci, to się dowiemy w sposób dla nas zrozumiały ,od Niego w odpowiednim czasie. I z pewnością nie ukarze nas za coś, czego nie możemy zrozumieć i uwierzyć . Bóg Stworzyciel wszechrzeczy przedstawiony na kartach Pisma Świętego jest przecież MIŁOŚCIĄ . Jakże mógłby pozabijać swoje dzieci, dzieło rąk swoich....? A jeśli Boga nie ma, daremne nasze wysiłki . Nie wiem , czy Bóg istnieje. Chciałabym, żeby istniał. Jestem katoliczką. Mam ogrom wątpliwosci. WIERZACY, nie pomstujcie na niewierzacych. Nie opluwajcie ich, nie uragajcie im, nie sądźcie, wszak sąd należy tylko do Boga. To mamy zapisane w Biblii. Pamiętajcie, że niewierzący to także dzieci Boze, stworzone przez NIEGO. Czy wy, wierzący, praktykujący katolicy jesteście czyści jak łza? Kto dał wam prawo sądu nad innymi ? Rościcie sobie prawo do czegoś, co nalezy tylko do Boga. Zatem, opuście rękę z kamieniem, zbadajcie własne sumienie. Zacznijcie robienie porządków od własnego podwórka. Przewodnicy duchowi z pewnoscią wam to już mówili.

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

0
0
~besty 2014-11-30 (11:34) 5 miesięcy 23 dni 21 godzin i 26 minut temu

to, że istnieje życie po śmierci, ja nie mam żadnych wątpliwości, a jak ktoś ma jeszcze jakieś pytania, albo potrzebuje dowodów warto sięgnąć po książkę Mapa nieba E. Alexandra. tam jest sporo dowodów na to, że istnieje życie po śmierci.

odpowiedz

3
0
~adam222 2014-11-12 (22:49) 6 miesięcy 11 dni 10 godzin i 11 minut temu

Bóg istnieje wiedza co Ci ktorzy nie tylko wierza ale to czują milosc to uczucie milosc to Bog i Jezus Chrystus :)

odpowiedz

7
59
~więc 2011-09-13 (17:37) 3 lata 8 miesięcy 10 dni 15 godzin i 23 minuty temu

życia po śmierci nie ma! ponieważ to co widzimy, śnimy i czujemy jest efektem działania komórek, przepływu impulsów przez neurony, które są fizyczne, istnieją jako tkanka biologiczna. śmierć to koniec, nicość. przestańcie wreszcie robić sobie nadzieję na życie po życiu, bo jeśli istnieje taka możliwość to tylko jeśli zbuduje się nowa tkanka biologiczna, czyli jedyna możliwość to reinkarnacja, ale nie polegająca na wędrówce dusz bo duszy też nie ma tylko na odwiecznej przemianie materii w energię i na odwrót. czyli nowy twór praktycznie nie ma nic ze starym życiem wspólnego jedynie świadomość istnienia być może staje się nowym życiem. skąd to wiem? myślę wiec jestem.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

2
4
~mxzptlk 2014-09-03 (12:43) 8 miesięcy 20 dni 20 godzin i 17 minut temu

Po śmierci mojego ukochanego psa jestem w traumie już od miesiąca, on zginał to i ja mogę, wszystko mi jedno.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
~Toto 2014-10-18 (13:04) 7 miesięcy 5 dni 19 godzin i 56 minut temu

BOG naprawde istnieje . Ma ogromne milosierdzie . Nie chce naszej krzywdy . Ja wierze mocno w Boga . Nie wyznaje zadnej religii . Wierze w przeslania SWIETEJ BIBLII . Nie nazywam BOGA po imieniu . (allah , jehowa , budda itp . ) Poprostu BOG . Zaden z nas nie chcialby byc przezywany . Mam jedno imie i tak chcialbym zeby do mnie mowili . Pozdrawiam . Po smierci przechodzimy do nieba do BOGA .

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

11
1
~anonimek 2013-11-26 (22:47) 1 rok 5 miesięcy 27 dni 10 godzin i 13 minut temu

Jeśli nie ma życia po śmierci to zasmuca mnie to, bo ludzie którzy wycierpieli się na ziemi nie zaznają spokoju i szczęścia. Ale jeśli jest życie po śmierci to jak wygląda? Idea reinkarnacji nie przekonuje mnie tak samo to, że jest niebo i piekło. Czy to możliwe, że po naszej śmierci mózg ciągle działa? A może to dusza?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

9
2
~ASIA 2014-07-16 (13:27) 10 miesięcy 7 dni 19 godzin i 33 minuty temu

JA WIERZE W ZYCIE PO SMIERCI W ZESZLYM ROKU ZGINELAA MI CORKA 4 LATA NA PPDWORKU..W SAMA POLNOC W KUCHNI ZLECIAL JEJ KUBEK I NAWET SIE NIE ZBIL A WCZESNIE KOLO 22 WIDZIALAM JEJ CIEN JAK CHCE WEJSC DO POKOJU ALE CO MNIE DZIWI OD JEJ POCHOWANIA CIAGLE MAM STYCZNOSC Z GOLEBIAMI

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
3
~daaa 2014-05-16 (23:14) 1 rok 7 dni 9 godzin i 46 minut temu

Co jest dowodem na istnieje życia po śmieci , UCZUCIA i MIŁOSC , ZAUFANIE itp. A jakby nie było Boga to ludzie mogliby sie pozabijac , gwałcic i zyc jak zwierzęta !!!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

1
5
~Bob 2014-08-02 (14:43) 9 miesięcy 21 dni 18 godzin i 17 minut temu

Pamiętałą co jej się przydażyło jak miała miesiąc lub dwa....trzeba być kompletnym idiotą żeby w to uwierzyć, człoweik nie pamięta nic z tak wczesnego okresu, to jest naukowo udowodnione.

odpowiedz

regulamin serwisu