Galeria

Seks "Made in Britain". Na granicy życia i śmierci
(fot. Jupiterimages)

Seks "Made in Britain". Na granicy życia i śmierci

Każde kolejne badania opinii publicznej przeprowadzane w Wielkiej Brytanii utwierdzają nas w przekonaniu, że mieszkańcy Wysp to jedno z najbardziej niezdarnych społeczeństw na świecie. W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że część poddanych Elżbiety II nie potrafi jeść ciastek. Okazało się wówczas, że ponad połowa z nich oddając się słynnemu rytuałowi, odniosła poważne obrażenia, np. dławiąc się herbatnikiem. Teraz dochodzą nas słuchy, że jeszcze gorzej niż ze spożywaniem ciastek, Brytyjczycy radzą sobie w sypialni. Najnowszy sondaż pokazał, że ok. 1/3 dorosłej populacji ma za sobą przykre przeżycia związane z kontuzją, której nabawiła się podczas miłosnego zbliżenia. Cztery na dziesięć osób przyznają się też do tego, że w czasie stosunku uszkodziły jakieś przedmioty znajdujące się na wyposażeniu domu.

"Seks jest w tych czasach naprawdę niebezpieczną działalnością. W domu i wokół niego jest mnóstwo zagrożeń, które mogą spowodować poważne obrażenia." - powiedział rzecznik firmy, która przeprowadziła sondaż. "Byliśmy zaskoczeni, kiedy dowiedzieliśmy się, że nawet sypialnia okazać się może dla niektórych osób niebezpiecznym miejscem. Jeśli mielibyśmy coś poradzić, to zalecamy usunięcie niebezpiecznych przedmiotów zanim zaczniecie się kochać i zachowanie rozwagi w trakcie zbliżenia."

Dziennik "The Daily Telegraph" opublikował listę najczęstszych urazów, które Brytyjczycy odnoszą w trakcie seksu, a także dziesięć miejsc które uważają oni za najbardziej niebezpieczne i tyle samo domowych przedmiotów, które najczęściej ulegają uszkodzeniu w czasie, kiedy mieszkaniec Wysp ma ochotę na chwilę uniesienia.


Tagi: medycyna | dziwactwa


oceń
0
0
Podziel się
[1/11] następne »


  • Skomentuj
  • WP.PL

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Ben [2010-05-25 12:35]

Zbadzc kondycje psychiczna Polakow
Dokladnie, jak moj poprzedni rozmowca zauwazyl, zakompleksiony narod po kilkuset latach niewoli i cerpien z tym zwiazanych krtykuje inne narody. Przebywalem czasowo w 7 krajach i zauwazylem, ze czesc Polakow spekuluje w rozny sposob w metalnosciach narodow w ktorch zostalo im zamieszkac. Uwazam, ze czesc tych zakompleksionych Polakow jest po kuracji "prania mozgow" przez kosciol katolicki. Intencje tej "czarnej polskiej mafii", bezwstydnie narzucajacej swoj punkt widzenia w spoleczenstwie juz dawno poznalem. Kompromitujaca dzialalnosc kosciola katolickiego w Polsce na szczescie coraz bardziej otwarcie zostaje ujawniana. Mam nadzieje, ze doczekam sie chwili gdy ktos bardzo znaczacy w Polsce tym "czarnuchom" pokaze palcem gdzie ich wlasciwe miejsce powinno byc.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kasia [2010-05-25 11:35]

ale bzdury
bzdura... może zacznijcie badać społeczność polską. wytykacie wady innym bo sami jesteście wciaz zakompleksionym narodem. mentalność polaka...

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rat1993a [2010-05-20 22:36]

Filmy :)
Podajcie tytuły tych filmów ;)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~agmo [2010-05-19 05:26]

No proszę, proszę...
Kto by pomyślał, że Anglicy to takie "zwierzęta" ;-)))))

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Atomek [2010-05-14 18:16]

A mówi się, że seks to "zabawa" dla dorosłych. Więc albo nie dla wszystkich, a może trzeba troszeczkę popracować nad sprawnością fizyczną i koordynacją, hihi:) Poza tym parę siniaków i otarć jeszcze nikomu nie zaszkodziło:) Chyba nie będziemy się użalać nad rozbitym szkłem, czy drobnym kuku, skoro oznaczają one, że nadal mamy charyzmę i jeszcze jesteśmy zdolni trochę poszaleć w łóżku;):P

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~[..] [2010-05-14 00:52]

Zwichnięcia psychiki...
... to się nie liczą...?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~oRkA [2010-05-13 08:24]

He He
To się uśmiałem :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~krytyk [2010-05-12 01:19]

NIEMA TO JAK LOGIKA
4. Miejsce czwarte Uraz: Kontuzja wywołująca ostry ból szyi Niebezpieczne miejsce: Prysznic Uszkodzony sprzęt: Krzesło NIE MA TO JAK KRZESLO POD PRYSZNICEM HAHAHA

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~Druzkov [2010-05-12 05:03]

A co Angole robią dobrze?? Nawet przy kopulacji mają problemy!! Kiedy zapytasz się go o cokolwiek odpowie, że jest Brytyjczykiem i to po Brytyjsku!! nic dodać nic ująć. Made in Britain means MADE IN CRAP

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Stefan [2010-05-12 02:42]

Syf kiła mogiła
Cały artykuł poniżej krytyki - tylko po to, żeby wyciągnąć klikalność i nabrać ludzi na banery... Sram na to!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~lusio [2010-05-12 02:28]

Wypad przez balkon,ogólne potłuczenia,
zerwana antena u sąsiada i skrzynka z kwiatami,po drodze.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
wally [2010-05-12 01:29]

Eee tam, wszystko OK ale kontuzja nadgarstka w sypialni ??
chyba raczej w WC podczas zbyt intensywnego pa ta taj, pa ta taj ....

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~s [2010-05-12 01:25]

beznadzieja...
j.w.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
guest [2010-05-11 22:55]

eee
Nie podobało mi się.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~panicz [2010-05-11 22:00]

o
aha...

odpowiedz