
42-letnia Australijka poniosła śmierć na miejscu, kiedy metalowy przedmiot wprawiony w ruch przez przejeżdżającą nieopodal kosiarkę obciął jej głowę.
Do zdarzenia doszło, kiedy kobieta szła do pracy. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że noże przemieszczającej się maszyny uderzyły w leżącą na ziemi przeszkodę. Ostry metalowy obiekt został wprawiony w lot i trafił prosto w 42-latkę.
Kierowca kosiarki z objawami szoku trafił do szpitala. Funkcjonariusze policji, którzy zjawili się na miejscu wypadku stwierdzili, że był to najbardziej przerażający incydent, jaki dotąd widzieli.
Źródło: The Daily Telegraph
Tagi: przekaz podprogowy | ranking | dziwactwa

małpa
jak by stawiała to może do mnie zawitac ale cudzesów palić nie będzie
Małpa
Z taką małpą to już nawet do lustra nie trzeba pić :P
co
im to sie w d## poprzewracało do piachu z nimi a nie do więzienia , satanizm powinien zwalczany być śmiercią na stosie jak w średniowieczu
Pijani Psychole nie Sataniści.
Jacy sataniści?
Co to za propaganda?
To zwykli zwyrodnialcy z problemami psychicznymi a nie żadni wyznawcy Szatana.
Ile razy jeszcze trzeba tłumaczyc że Szatan jest symbolem a nie kozłem czy jakimś potworem dla którego sklada się ofiary z ludzi,
Tylko że taki tytuł bardzo chwytny jest po prostu.. a ludzi się w błąd wprowadza.
biednyspecjalnie
przecież on zrobił to specjalnie. po tylu latach więzieniach nie potrafił żyć na wolności. nie miał nikogo i niczego, nawet pracy i perspektyw na unormowanie życia. kto by go zatrudnił? tak więc to co zrobił było prostsze niż oczekiwanie nierealnego. nikogo nie skrzywdził, a zapewni sobie miskę jedzenia być może do końca życia
pies
Ciekawe czym karmiony? Czyżby amerykańskie kurczaki pełne hormonów? ;)